Kinguin advent rest
 
 

Ostatnia aktualizacja Monster Hunter World: Iceborne pojawi się jutro

Ostatnia aktualizacja Monster Hunter World: Iceborne pojawi się jutro

Rozmawialiśmy o tym już kilka tygodni temu. Niedługo pojawi się nowa aktualizacja Monster Hunter World: Iceborne i tym razem będzie to ostatnia zaplanowana przez twórców. Capcom opublikowało nowy film, który szczegółowo przedstawia różne typy zbroi i opcje dostosowywania, które ta aktualizacja wprowadzi do gry. Film pokazuje również potężnego smoka Fatalisa w całej jego mocy wraz z Velkhaną, dwoma nowymi gigantycznymi potworami nadchodzącymi w tej aktualizacji. Będziesz mógł stworzyć dwa zestawy zbroi z materiałów uzyskanych z pozostałości Fatalisa, jeśli uda Ci się go pokonać i tylko jeden zestaw zbroi z Velkhany. Oczywiście, każdy zestaw zbroi zwiększy Twoje statystyki na różne sposoby. Film pozwala nam również rzucić okiem na nadchodzące wydarzenie Halloween, które pojawi się w Monster Hunter World: Iceborne, Fun Fright Fest, które rozpocznie się 16 października.

 

 

Aktualizacja wprowadza również serię zmian rozgrywki i ulepszeń do Monster Hunter World: Iceborne  i będzie ostatnią dużą aktualizacją do gry. Możesz sprawdzić pełne informacje o aktualizacji tutaj i pobrać aktualizację, która rozpocznie się jutro. Następnie Capcom skupi się na innych projektach, takich jak Monster Hunter Rise, nowy RPG akcji, który został niedawno ogłoszony i pojawi się na Nintendo Switch 26 marca 2021 r.

 

 

Jeśli kochasz gry Monster Hunter, ale jeszcze nie grałeś w Monster Hunter: World, odwiedź naszą porównywarkę i znajdź najlepsze ceny, aby kupić grę w najlepszej cenie. Zdecydowanie zalecamy zakup rozszerzenia Monster Hunter World: Iceborne, które dodaje zupełnie nową strefę, mnóstwo dodatkowej zawartości i mnóstwo śmiercionośnych potworów, na które można polować w najbardziej kompletnym doświadczeniu Monster Hunter.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Embark on the thrilling journey of Red Dead Redemption 2, where bravery and cunning lead through wild lands. Ready to defy the laws of the Wild West? Saddle up for an adventure filled with danger and redemption!
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare