Ostatnia aktualizacja Monster Hunter World: Iceborne pojawi się jutro

Ostatnia aktualizacja Monster Hunter World: Iceborne pojawi się jutro
29 wrz 2020, 13:36

Rozmawialiśmy o tym już kilka tygodni temu. Niedługo pojawi się nowa aktualizacja Monster Hunter World: Icebornei tym razem będzie to ostatnia zaplanowana przez twórców. Capcom opublikowało nowy film, który szczegółowo przedstawia różne typy zbroi i opcje dostosowywania, które ta aktualizacja wprowadzi do gry. Film pokazuje również potężnego smoka Fatalisa w całej jego mocy wraz z Velkhaną, dwoma nowymi gigantycznymi potworami nadchodzącymi w tej aktualizacji. Będziesz mógł stworzyć dwa zestawy zbroi z materiałów uzyskanych z pozostałości Fatalisa, jeśli uda Ci się go pokonać i tylko jeden zestaw zbroi z Velkhany. Oczywiście, każdy zestaw zbroi zwiększy Twoje statystyki na różne sposoby. Film pozwala nam również rzucić okiem na nadchodzące wydarzenie Halloween, które pojawi się w Monster Hunter World: Iceborne, Fun Fright Fest, które rozpocznie się 16 października.

 

 

Aktualizacja wprowadza również serię zmian rozgrywki i ulepszeń do Monster Hunter World: Iceborne  i będzie ostatnią dużą aktualizacją do gry. Możesz sprawdzić pełne informacje o aktualizacji tutaj i pobrać aktualizację, która rozpocznie się jutro. Następnie Capcom skupi się na innych projektach, takich jak Monster Hunter Rise, nowy RPG akcji, który został niedawno ogłoszony i pojawi się na Nintendo Switch 26 marca 2021 r.

 

 

Jeśli kochasz gry Monster Hunter, ale jeszcze nie grałeś w Monster Hunter: World, odwiedź naszą porównywarkę i znajdź najlepsze ceny, aby kupić grę w najlepszej cenie. Zdecydowanie zalecamy zakup rozszerzenia Monster Hunter World: Iceborne, które dodaje zupełnie nową strefę, mnóstwo dodatkowej zawartości i mnóstwo śmiercionośnych potworów, na które można polować w najbardziej kompletnym doświadczeniu Monster Hunter.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you be a Raider or a Survivor in Dragon Ball The Breakers? - 53
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare