You are here
We also support
 
 
 
 

Monster Hunter World: Iceborne otrzyma ostatnią aktualizację za kilka tygodni

Monster Hunter World: Iceborne otrzyma ostatnią aktualizację za kilka tygodni
31 sie 2020, 19:03

 Monster Hunter World: Iceborne jest rozszerzeniem, które dodaje ogromną ilość treści do podstawowej gry i każdy, kto lubi Monster Hunter World na pewno powinien je zdobyć. Rozszerzenie dodaje nie tylko nowe tereny do zwiedzania przez graczy, ale także mnóstwo nowej broni i zbroi do wyposażenia i niesamowitych potworów do polowania. Chociaż zawartość Monster Hunter World: Iceborne różniła się w zależności od tego czy grałeś przez jakiś czas na PC czy na konsolach, Capcom włożył wiele wysiłku w umieszczenie wszystkich platform na tym samym poziomie, a nowości dodane do rozszerzenia w ostatnich kilku aktualizacjach były dostępne w tym samym czasie dla wszystkich graczy.  Ale wydaje się, że nie widzieliśmy tego wszystkiego, co deweloperzy mają jeszcze w zanadrzu dla Monster Hunter World: Iceborne, a Capcom ogłosił wydanie tego, co będzie ostateczną aktualizacją rozszerzenia.

 

 

Piąta aktualizacja zawartości dla Monster Hunter World: Iceborne pojawi się 30 września 2020 roku i doda nowego potwora, na którego będzie można polować. Legendarny czarny smok znany jako Fatalis będzie następnym celem, gdy aktualizacja będzie dostępna. Będziesz musiał stawić mu czoła w ruinach Castle Schrade, a ta epicka walka będzie wymagała od Ciebie użycia wszystkich dostępnych broni, aby obalić tę ogromną bestię. Oczywiście, jeśli uda Ci się zabić tego potężnego potwora, będziesz mógł odzyskać materiały z jego zwłok, a następnie użyć ich do stworzenia legendarnej zbroi. 

Ta ostatnia aktualizacja dla Monster Hunter World: Iceborne zawiera także kilka poprawek błędów i poprawek do niektórych funkcji w grze. Wszystkie te poprawki możesz znaleźć w oficjalnych notatkach z aktualizacji, które możesz przeczytać tutaj. Jeśli nie posiadasz jeszcze Monster Hunter World: Iceborne, zapraszamy do odwiedzenia naszej porównywarki w dowolnym momencie.

 

 

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

Reward event Saints Row
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare