Monster Hunter World: Iceborne otrzyma ostatnią aktualizację za kilka tygodni

Monster Hunter World: Iceborne otrzyma ostatnią aktualizację za kilka tygodni

 Monster Hunter World: Iceborne jest rozszerzeniem, które dodaje ogromną ilość treści do podstawowej gry i każdy, kto lubi Monster Hunter World na pewno powinien je zdobyć. Rozszerzenie dodaje nie tylko nowe tereny do zwiedzania przez graczy, ale także mnóstwo nowej broni i zbroi do wyposażenia i niesamowitych potworów do polowania. Chociaż zawartość Monster Hunter World: Iceborne różniła się w zależności od tego czy grałeś przez jakiś czas na PC czy na konsolach, Capcom włożył wiele wysiłku w umieszczenie wszystkich platform na tym samym poziomie, a nowości dodane do rozszerzenia w ostatnich kilku aktualizacjach były dostępne w tym samym czasie dla wszystkich graczy.  Ale wydaje się, że nie widzieliśmy tego wszystkiego, co deweloperzy mają jeszcze w zanadrzu dla Monster Hunter World: Iceborne, a Capcom ogłosił wydanie tego, co będzie ostateczną aktualizacją rozszerzenia.

 

 

Piąta aktualizacja zawartości dla Monster Hunter World: Iceborne pojawi się 30 września 2020 roku i doda nowego potwora, na którego będzie można polować. Legendarny czarny smok znany jako Fatalis będzie następnym celem, gdy aktualizacja będzie dostępna. Będziesz musiał stawić mu czoła w ruinach Castle Schrade, a ta epicka walka będzie wymagała od Ciebie użycia wszystkich dostępnych broni, aby obalić tę ogromną bestię. Oczywiście, jeśli uda Ci się zabić tego potężnego potwora, będziesz mógł odzyskać materiały z jego zwłok, a następnie użyć ich do stworzenia legendarnej zbroi. 

Ta ostatnia aktualizacja dla Monster Hunter World: Iceborne zawiera także kilka poprawek błędów i poprawek do niektórych funkcji w grze. Wszystkie te poprawki możesz znaleźć w oficjalnych notatkach z aktualizacji, które możesz przeczytać tutaj. Jeśli nie posiadasz jeszcze Monster Hunter World: Iceborne, zapraszamy do odwiedzenia naszej porównywarki w dowolnym momencie.

 

 

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare