Kinguin HP
 
 

Monster Hunter World: Następna aktualizacja Iceborne'a nadchodzi w przyszłym tygodniu

Monster Hunter World: Następna aktualizacja Iceborne'a nadchodzi w przyszłym tygodniu
30 cze 2020, 16:24

Skutki pandemii COVID-19 były główną przyczyną opóźnienia wielu wydań gier wideo. Obejmuje to również aktualizacje i dodatki do treści gier, które były już wcześniej dostępne. W tym przypadku mówimy w szczególności o planowanej mapie rozwoju dla Monster Hunter World i jego rozszerzenia Monster Hunter World: Iceborne. Gra była wydawana na konsole i komputery PC w różnym czasie, ale japońskiej firmie udało się umieścić obie gry w tym samym punkcie rozwoju, przyspieszając wydawanie treści. Niestety, wszystko to zostało opóźnione ze względu na skutki pandemii, ale w końcu wszystko nabiera kształtów wraz z uruchomieniem nadchodzącej aktualizacji, która 9 lipca doda więcej treści.

 

 

Title Update 4 dla Monster Hunter World wprowadzi jednego ze starszych smoków ulubieńca fanów serii, Alatreona, który pojawił się po raz pierwszy w Monster Hunter 3. Z poprawkowym parytetem osiągniętym na konsolach i PC, ten nowy potwór powinien być dostępny dla wszystkich graczy, którzy posiadają Monster Hunter World: Iceborne w tym samym czasie.

Nic więcej nie zostało ujawnione o innych możliwych dodatkach, które Title Update 4 może przynieść doMonster Hunter World: Iceborne, ale o aktualizacji i przyszłych planach Capcomu dotyczących franczyzy dowiemy się więcej podczas nowego Dziennika Dewelopera, który będziecie mogli oglądać w piątek 3 lipca 2020 o 5 rano PDT na kilku platformach.

 

 

Oczywiście, jeśli jeszcze nie wypróbowałeś Monster Hunter World możesz go znaleźć w najlepszej cenie w naszej porównywarce. Jeśli zdecydujesz się na zagranie w niego, gorąco sugerujemy, abyś zdobył także Monster Hunter World: Iceborne  imponujący dodatek, który pozwoli Ci odkryć zamarznięte krainy Hoarfrost Reach, zupełnie nowego obszaru pełnego nowych potworów do upolowania i tajemnic do odkrycia.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Are you ready to travel to the Wizarding World in Hogwarts Legacy? - 62
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare