Marvel's Avengers po raz pierwszy pokazuje rozgrywkę w trybie współpracy

Marvel's Avengers po raz pierwszy pokazuje rozgrywkę w trybie współpracy

Chociaż wydaje się, że stworzenie gry opartej na jednej z najpopularniejszych grup superbohaterów byłoby łatwym zadaniem, nie jest tak do końca. Nie jest to tak proste, jak pobranie historii z komiksu i przekształcenie go w grę. W szczególności dotrzymywanie oczekiwań fanów może okazać się dość trudne, a Crystal Dynamics już spotkało się z dużą krytyką, gdy ogłoszono Marvel's Avengers. Fani nie polubili za bardzo wyglądu niektórych bohaterów i wydawało się, że gra będzie miała ciężki okres. Na szczęście wydaje się, że przy niewielkich zmianach tu i tam, i z upływem czasu stał się to mniejszy problem, a teraz możemy skupić się na rozmowie o funkcjach w grze.

Podczas wczorajszej transmisji na żywo pokazano wiele nowych nagrań z Marvel's Avengers i wreszcie mogliśmy zobaczyć tego złego, który kontroluje siły AIM. Nie jest to nikt inny jak George Tarleton, znany również jako MODOK, który bardzo utrudni życie naszym bohaterom.

 

 

Ale wczorajsza transmisja na żywo pozwoliła nam odkryć coś więcej niż fragmenty historii w Marvel´s Avengers, a także mogliśmy obejrzeć film pokazujący Strefy Wojenne. Są to misje oparte na współpracy, w których kilku graczy musi połączyć siły i koordynować swoje wysiłki, aby osiągnąć określone cele. Oczywiście będziesz musiał stawić czoła ogromnej liczbie zagrożeń w postaci zmechanizowanych żołnierzy z AIM, którzy będą próbowali Cię zniszczyć, a połączenie Twoich mocy jako drużyny będzie najlepszą opcją, jeśli chcesz odnieść sukces. Będziesz mógł również skorzystać z pomocy innych frakcji.

 

 

Marvel's Avengers zmienia się w bardzo ładną grę i nie możemy się doczekać, aby w nią zagrać, gdy zostanie wydana 4 września 2020 r. na PC, Xbox One i PlayStation 4.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare