K4G BG 4 EN
 
 

Marvel's Avengers pojawi się na konsolach nowej generacji w przyszłym miesiącu

Marvel's Avengers pojawi się na konsolach nowej generacji w przyszłym miesiącu

Marvel's Avengers wykorzystuje ogromną popularność filmów, aby dostarczyć ekscytujące wrażenia, dzięki którym przejmiesz kontrolę nad niektórymi z najpotężniejszych bohaterów wszechświata Marvela. Gra stała się ulubieńcem fanów komiksów Marvela od czasu jej wydania we wrześniu 2020 roku, ale mimo że grafika jest całkiem ładna, wielu graczy czekało na wersję Marvel's Avengers nowej generacji, aby wykorzystać możliwości nowych konsol.

Crystal Dynamics i Square Enix właśnie potwierdziły, że premiera Marvel's Avengers na PlayStation 5 i Xbox One Series X/S odbędzie się 18 marca. Jeśli posiadasz już grę na PlayStation 4 lub Xbox One, masz prawo do darmowej aktualizacji do jej next-genowej wersji, jak tylko będzie ona dostępna. Będziecie mogli również przenieść swoje zapisane gry, więc nie stracicie żadnych postępów.

 

 

Premierze nowej wersji gry towarzyszyć będzie nowe DLC, które wprowadzi do gry jednego z najbardziej ikonicznych Avengersów. Clint Barton, znany jako Hawkeye, dołączy do grona superbohaterów, którymi będzie można grać w Marvel's Avengers. Wyposażony w swój łuk i specjalne strzały, jest w stanie rozprawić się z wrogami z daleka na wiele sposobów. DLC Operacja: Hawkeye - Future Imperfect doda również nowy wątek fabularny, który postawi naszych bohaterów przeciwko nowemu złoczyńcy: Maestro.

DLC będzie darmowe dla wszystkich, którzy posiadają grę na dowolnej platformie, więc będzie to świetny bonus dla tych, którzy jeszcze nie mają Marvel's Avengers, a planują wypróbować ją na swoich konsolach nowej generacji. Pamiętaj, aby odwiedzić naszą porównywarkę, aby znaleźć grę w najlepszej cenie, jeśli jesteś jednym z tych graczy.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare