You are here
We also support
 
 
 
 

Hawkeye dołączy do Marvel's Avengers po premierze

Hawkeye dołączy do Marvel's Avengers po premierze
30 lip 2020, 14:15

Każdy wytrawny czytelnik komiksów i miłośnik Marvela wie, że istnieje ogromna lista superbohaterów, którzy dołączyli do Avengers od czasu ich powstania w 1963 roku, aby rywalizować z Ligą Sprawiedliwości z DC. Najnowsze filmy skupiają się na pewnej ich grupie, którą można uznać za założycieli grupy, chociaż niektórzy z pierwotnych członków Avengers zostali pominięci. Ponieważ Marvel's Avengers jest nowoczesną grą opartą na licencji w jej obecnej formie, w grze występują Kapitan Ameryka, Czarna Wdowa, Hulk, Iron Man i Thor, z Kapitan Marvel jako gościem specjalnym. Ale jednego z członków, którzy pojawili się w filmach zabrakło, a Crystal Dynamics właśnie ujawnił, że będzie częścią listy postaci, które zostaną dodane do Marvel´s Avengers poprzez DLC po wydaniu gry. Mówimy oczywiście o Clincie Bartonie, aka Hawkeye, który został ujawniony w poniższym teaserze.

 

 

Crystal Dynamics potwierdziło, że Hawkeye nie tylko zostanie dodany do gry jako postać grywalna, ale także ujawniło, że będzie miał serię misji fabularnych oddzielonych od głównej kampanii, które wprowadzą go do graczy. Misje te będą grywalne solo lub w trybie kooperacji, a deweloperzy potwierdzili, że będzie to standardowa procedura dodawania nowych postaci do gry, co w przyszłości powinno objąć więcej bohaterów. Jeśli chodzi o cenę dodania Hawkeye'a do Marvel's Avengers, potwierdzono, że będzie on darmowy i że to samo stanie się z innymi możliwymi postaciami w późniejszym czasie.

Jak zapewne wiesz, jeśli śledziłeś naszą stronę, w sierpniu odbędzie się kilka wydarzeń beta Marvel's Avengers a gracze będą mogli wreszcie przetestować rozgrywkę. Oficjalna premiera Marvel's Avengers planowana jest na 4 września 2020 roku na PC, PS4, Xbox One i Google Stadia. W naszej porównywarce znajdziecie ją w najlepszej cenie.

 

 

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

Event Steelrising
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare