Gracze PlayStation otrzymają więcej treści w Marvel's Avengers

Gracze PlayStation otrzymają więcej treści w Marvel's Avengers
5 sie 2020, 16:46

Po niedawnym ogłoszeniu, że Hawkeye dołączy do grona grywalnych postaci w Marvel's Avengers, więcej informacji o grze zostało ujawnione, że rozczarowała ona wiele osób.

Od lat trwa rywalizacja pomiędzy Xboxem, PlayStation i graczami PC, w szczególności ze względu na specyficzne dla każdej z platform ekskluzywne rozwiązania i nierzadko zdarza się, że gracze kłócą się o to na portalach społecznościowych i forach. Ta rywalizacja jest obecnie dość ożywiona ze względu na zbliżające się wydanie nowej generacji konsol, a najnowsze informacje ujawnione o Marvel's Avengers wydają się być dość gorącym tematem.

Na początku tygodnia za pośrednictwem Playstation Blog dowiedzieliśmy się, że Spider-Man, jeden z najpopularniejszych superbohaterów, będzie dostępny tylko dla graczy PlayStation. Spider-Man będzie dostępny za darmo na konsolach Sony na początku 2021 roku, a w tej chwili nie jest jasne, czy ta wyłączność będzie tymczasowa, czy nie.

 

 

W miarę zbliżania się fazy beta, nowy wpis Marvel's Avengers na Playstation Blog dodaje tylko oliwy do ognia, ponieważ Spider-Man nie jest jedyną zaletą, jaką będą mieli gracze PlayStation. Artykuł o którym mowa, przedstawia wyzwania społecznościowe, które będą dostępne w grze, pozwalając graczom na wspólne realizowanie celów i zdobywanie nagród. Post ujawnia także nieco więcej na temat przedmiotów kosmetycznych. Jednak informacje, które sprawiły, że gracze skakali, są takie, że gracze PlayStation będą mieli dostęp do dodatkowych wyzwań, a także do nowych przedmiotów kosmetycznych. Abonenci PlayStation Plus otrzymają jeszcze więcej bonusów.

Wygląda na to, że jeśli chcesz w pełni wykorzystać wszystkie funkcje Marvel's Avengers, będzie to musiało być na konsolach Sony. Nie jest jednak wykluczone, że funkcje te są tymczasowe lub że Crystal Dynamics zmieni swoje plany, biorąc pod uwagę kontrowersje, jakie to powoduje. Tak czy inaczej, bez względu na to, na jakiej platformie planujesz grać w Marvel's Avengers najlepsze ceny są na naszej porównywarce.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Grab your machete, Dead Island 2 zombies are underway! - 58
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare