Eneba COM
 
 

Beta Marvel's Avengers rozpoczyna się w przyszłym miesiącu

Beta Marvel's Avengers rozpoczyna się w przyszłym miesiącu

Pomimo pewnych kontrowersji związanych z wyglądem postaci w momencie ogłoszenia gry, Marvel's Avengers udało się przekonać wielu graczy swoimi filmikami z rozgrywki, stając się jedną z najbardziej oczekiwanych gier roku 2020. Wielu fanów czeka, by walczyć z AIM i odkryć, co kryje się za tym tragicznym wydarzeniem, które spowodowało rozpad Avengers i zniknięcie Kapitana Ameryki. Naznaczeni jako banici i z pomocą młodej Kamali Khan (Miss Marvel), nasi ulubieni superbohaterowie będą musieli zbadać możliwe implikacje organizacji kierowanej przez George'a Tarletona (M.O.D.O.K.), która obecnie kontroluje miasto San Francisco.

Jeśli ta historia brzmi dla Was wystarczająco interesująco, powinniście rozważyć udział w trzech wydarzeniach beta, które deweloper Crystal Dynamics zaplanował na przyszły miesiąc. Pierwsza z nich odbędzie się w dniach 7-9 sierpnia i będzie dostępna tylko dla tych, którzy wcześniej zamówili grę na PlayStation 4. Druga rozpocznie się 14 sierpnia i potrwa również dwa dni, w których będzie dostępna dla wszystkich graczy na PS4 oraz wszystkich tych, którzy wcześniej zamówili grę na Xboxie One i PC. Wreszcie, jeśli nie złożyliście jeszcze zamówienia na preorder Marvel's Avengers na żadnej platformie, to nadal macie szansę wypróbować grę przed jej premierą w trzeciej fazie beta, która rozpocznie się 21-23 sierpnia. Nie zapomnij zarejestrować się, aby wziąć w niej udział.

 

 

Crystal Dynamics nie podzielił się żadnymi szczegółami na temat tego, jakie treści będą dostępne dla graczy podczas każdego z wydarzeń w fazie beta, ale prawdopodobnie uzyskamy więcej informacji na ten temat podczas transmisji na żywo w Marvel's Avengers War Table, która odbędzie się 29 lipca. Premiera gry Marvel's Avengers planowana jest na 4 września, więc może to być jedyna okazja, aby spróbować gry z wyprzedzeniem.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare