Mafia: Definitive Edition ma oficjalną datę premiery

Mafia: Definitive Edition ma oficjalną datę premiery

Chociaż prawdopodobnie miało być to ogłoszone w tym tygodniu, nadchodzące wydanie Mafia: Definitive Edition wyciekło kilka dni temu i zaskoczyło graczy. Ujawnienie gry Mafia: Trilogy wyraźnie pokazało, że pojawiła się nowa wersja pierwszego tytułu z serii Mafia, ale nikt nie wiedział, czy będzie to remaster oryginalnej gry z 2002 roku, czy coś zupełnie innego.

Mafia II: Definitive Edition i Mafia III: Definitive Edition to zremasterowane wersje oryginalnych gier, które są dostarczane ze wszystkimi dodatkami DLC i dodatkowymi treściami wydanymi do tej pory dla obu gier. Należą do nich: The Betrayal of Jimmy, Jimmy's Vendetta i Joe's Adventures dla Mafii II: Definitive Edition, a także Faster, Baby!, Stones Unturned i Sign of times dla Mafii III: Definive Editions. Są one już dostępne i jeśli wcześniej posiadałeś Mafię II lub Mafię III na PlayStation 4, Xbox One lub Steam, Twoje gry zostały uaktualnione do wersji Definitive Edition za darmo.

 

 

Jeśli chodzi o Mafia: Definitive Edition, 2K Games i Hangar 13 zdecydowały się na całkowity remont oryginalnej gry. Obsługuje teraz grafikę 4K HD i zawiera wiele nowych funkcji, takich jak nowe typy pojazdów, rozbudowana narracja i przedmioty kolekcjonerskie. Według prezesa Hangar 13 i CCO Hadena Blackmana:

„Prawie 20 lat po rozpoczęciu serii Mafia mamy teraz niesamowitą okazję, aby przedstawić tę ukochaną grę nowej generacji graczy i dać wieloletnim fanom szansę na przeżycie historii Tommy'ego dzięki doskonałej, nowoczesnej prezentacji oraz nowym elementom historii i funkcjom rozgrywki.”

 

 

Jeśli zastanawiasz się, kiedy będziesz mógł grać w Mafia: Definitive Edition, będzie ona dostępna od 28 sierpnia na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Możesz ją zdobyć w ramach gry Mafia: Trylogia lub kupić osobno.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare