Mafia: Definitive Edition pokazuje swoją rozgrywkę w 4K

Mafia: Definitive Edition pokazuje swoją rozgrywkę w 4K

Kiedy grasz w gry Mafii, nie skupiasz się tak naprawdę na ich grafice. Historia i atmosfera gier są tak intensywne, że zazwyczaj zanurzasz się dość głęboko w życie Tommy'ego Angelo, gdy stopniowo wciąga się w przestępczy świat organizacji mafijnych w 1930 roku. Mimo, że akcja w grach Mafii zazwyczaj wystarcza, aby Cię wciągnąć, wspaniałe jest również to, że seria została poddana przeglądowi graficznemu, zwłaszcza w Mafia: Definitive Edition. Gra została ogłoszona jakiś czas temu, ale teraz możemy oglądać jej rozgrywkę po raz pierwszy w wideo dzięki uprzejmości IGN, i musimy powiedzieć, że wygląda zdecydowanie lepiej w 4k niż oryginalna gra z 2002 roku, udowadniając, że ta nowa wersja jest bardziej kompletnym remake'em niż tylko graficznym retuszem.

 

 

Hangar 13 wykorzystał nowy silnik do stworzenia Mafia: Definitive Edition a wynik muzyczny w grze jest również zupełnie nowy. Są też pewne zmiany po stronie rozgrywki, zwłaszcza jeśli chodzi o dostępne pojazdy, do których teraz należą motocykle oraz model jazdy, który daje teraz graczom więcej swobody. Ponadto, jako bonus, jeśli kupisz Mafia: Definitive Edition odblokujesz garnitur i taksówkę Tommy'ego Angelo w Mafia II: Definitive Edition i Mafia III: Definitive Edition. Podobnie, jeśli jesteś właścicielem każdej z dwóch ostatnich gier, odblokujesz również dodatkowe treści na pozostałych, w tym marynarkę Vito Scarletta i jego sportowy samochód Schuberta Frigate, a także marynarkę Lincolna Claya i jego samochód.

 

 

Jak ogłoszono w maju wraz z grą, jeśli posiadasz już Mafia II lub Mafia III na Steam, zostaną one zaktualizowane do ich odpowiednich wersji ostatecznych. Tak się nie stanie w przypadku Mafia i Mafia: Definitive Edition ponieważ nowa gra została w dużej mierze przerobiona od podstaw. Ale po drodze czeka na Was pakiet Mafia Trilogy, a jeśli jesteście nowicjuszami w tej grze, to będzie to najlepsza opcja do eksperymentowania z całą tą franczyzą.

Mafia: Definitive Edition będzie dostępna 25 września na PlayStation 4, Xbox One i PC.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Travel to the world of Valisthea and do whatever it takes to save your homeland in Final Fantasy XVI - 72
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare