Wydanie Mafii: Definitive Edition zostało odroczone

Wydanie Mafii: Definitive Edition zostało odroczone
8 lip 2020, 18:04

Bez wątpienia rok 2020 nie jest rokiem punktualności. Wiele gier zostało już odroczonych ze względu na kryzys związany z koronawirusem, który prawdopodobnie będzie się utrzymywał jeszcze przez jakiś czas. Dziś, premiera gry Mafia: Definitive Edition się opóźniła.

W maju ubiegłego roku ogłoszono, że remake pierwszej gry z serii Mafia początkowo miał się ukazać 28 sierpnia, ale 2K Games ogłosiło wczoraj, że Mafia: Definitive Edition zostanie wydana dopiero 25 września.

 

 

Dlatego będziemy musieli czekać prawie miesiąc dłużej. Na pewno jest to trochę frustrujące, gdy trzeba trochę dłużej czekać na wyjście gry, ale wygląda na to, że będziemy musieli się do tego przyzwyczaić, przynajmniej na jakiś czas. To znaczy, że lepiej poczekać trochę dłużej, niż w pośpiechu skończyć grę.

Dokładnie, aby to czekanie nie było dla nas irytujące, 2K Games ogłosiło, że wkrótce pojawi się nowy przegląd gry. Jesteśmy umówieni na 22 lipca na odkrycie rozgrywki Mafii: Definitive Edition z prezesem Hangar 13, Hadenem Blackmanem. W tej chwili nie wiemy jeszcze dokładnie, czy będzie to zwiastun rozgrywki, czy też sesja gry na żywo.

 


Mafia: Definitive Edition to kompletny remake gry z 2002 roku, który oferuje nam możliwość przeżycia przygód taksówkarza Tommy'ego Angelo z grafiką w 4K. Zawiera ona całą zawartość oryginalnej gry, a nawet kilka nowych funkcji, takich jak dodanie nowego typu pojazdu, motocykli. Narracja w grze została również pogłębiona i pozwala nam odkryć więcej na temat historii bohaterów.

Mafia: Definitive Edition zostaje przełożona na 25 września. Zostanie ona wydana na PS4, Xbox One i PC. Już teraz możecie odwiedzić naszą porównywarkę, aby otrzymać ją w najlepszej cenie.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Grab your machete, Dead Island 2 zombies are underway! - 58
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare