Instant Gaming EU
 
 

Odkryj miasto Lost Haven w najnowszym filmie Mafia: Definitive Edition

Odkryj miasto Lost Haven w najnowszym filmie Mafia: Definitive Edition

Chociaż jest wiele osób, które grały w oryginalną Mafię, nowa Mafia: Definitive Edition będzie oferować zupełnie inne doświadczenia. Ta edycja to coś więcej niż ta sama gra w nowej skórze i jest to kompletny remake oryginalnego tytułu z nowymi funkcjami i grafiką. W tym sensie, różni się od Mafia II: Definitive Edition i Mafia III: Definitive Edition, które są nowymi wersjami oryginalnej gry, i które przeszły gruntowny lifting graficzny. Mieliśmy okazję zobaczyć, jak Mafia: Definitive Edition będzie wyglądać w poprzednich filmach, ale deweloper Hangar 13 chce pokazać więcej o grze przed jej premierą i nowy film, który pokazuje miasto Lost Haven, został właśnie opublikowany.

 

 

Jak widać w filmie, istnieje ogromna różnica pomiędzy Mafia: Definitive Edition, a oryginalną grą. Lost Haven naprawdę wygląda jak środkowo-zachodnie miasto w 1930 roku, gdzie prohibicja doprowadziła do rozprzestrzeniania się organizacji przestępczych, które walczą o kontrolę nad różnymi aspektami swojego "biznesu". W tym scenariuszu dość trudno jest utrzymać się po dobrej stronie prawa, zwłaszcza gdy jesteś w złym miejscu, w złym czasie, lub gdy potrzebujesz pieniędzy. Zostanie członkiem mafii wydaje się być jedyną opcją dla takiego taksówkarza jak Tommy Angelo, który będzie musiał zrobić wszystko, aby przetrwać w bardzo niebezpiecznym świecie. 

 

 

Mafia: Definitive Edition jest pełna nowych ulepszeń, w tym muzyki orkiestrowej, nowych cinematiców, a także nowych funkcji, które nie były wcześniej dostępne, jak możliwość jazdy na motocyklach. Premiera gry planowana jest na 25 września na PlayStation 4, Xbox One, Steam i PC za pośrednictwem Epic Games Store. Jest ona częścią kompilacji Mafia Trilogy, ale można ją także kupić oddzielnie.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare