Instant Gaming EU
 
 

Rozgrywka Little Nightmares 2 została ujawniona

Rozgrywka Little Nightmares 2 została ujawniona

Gamescom 2020 nie był spotkaniem, do którego byliśmy przyzwyczajeni, a pandemia COVID 19 zmusiła go do stania się wydarzeniem online, w którym pokazano wiele nadchodzących gier wideo. Jedną z nich jest Little Nightmares 2, sequel przygody horroru Tarsier Studios z 2016 roku został ogłoszony jakiś czas temu, ale nie byliśmy w stanie odkryć zbyt wiele na temat jego rozgrywki. Dzięki ujawnionemu wczoraj klipowi możemy teraz zagłębić się nieco głębiej w to, co Little Nightmares 2 ma do zaoferowania, i odkryć, jakie niespodzianki gra dla nas przygotowała.

Pierwszą rzeczą, która zwróci naszą uwagę jest nowa postać, która będzie obecna w Little Nightmares 2. Six, znana również jako dziewczyna w żółtym płaszczu przeciwdeszczowym, zdołała uciec z Paszczy i poznała Mono, dziwnego chłopca, który zakrywa głowę papierową torbą. Wspólnie będą musieli przejść przez Pale City i dotrzeć do Black Tower aby stawić czoła Thin Manowi. Oczywiście, znajdą po drodze wielu nowych wrogów, ale także kilka innych postaci, które mogą pomóc im w podróży. Przerażająca i tajemnicza atmosfera oryginalnej gry będzie również ważną częścią Little Nightmares 2. Mono i Six będą musieli współpracować, aby przetrwać tę przygodę i osiągnąć swój cel, albo będą skazani na padnięcie ofiarą jednej z niezliczonych pułapek i wrogów, z którymi będą musieli się zmierzyć.

 

 

Little Nightmares 2 podąża za formułą używaną przez jego poprzednika i łączy horror i platformówki w bardzo nietypowy sposób, aby dostarczyć urzekającego doświadczenia, które sprawi, że będziesz przyklejony do swojego ekranu. Wraz z nowym zwiastunem, Bandai Namco ujawnił oficjalną datę premiery Little Nightmares 2, które będzie dostępne na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i PC 11 lutego 2021 roku. Wersja na konsole nowej generacji będzie gotowa w późniejszym terminie, ale wszyscy, którzy do tego czasu zakupili grę, będą mieli możliwość bezpłatnej aktualizacji.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare