You are here
We also support
 
 
 
 

Demo Little Nightmares II jest dostępne na PC

Demo Little Nightmares II jest dostępne na PC
10 gru 2020, 16:13

Często mówi się, że wszystko co małe jest słodkie, ale to stwierdzenie nie może być bardziej błędne, jeśli chodzi o Little Nightmares II. Premiera gry była pierwotnie zaplanowana na 2020 rok, ale została przesunięta w czasie, tak jak w przypadku wielu innych gier w tym roku. Nowa data premiery to 11 lutego 2021 r. Na PC, PS4 i PS5, Xbox One, Xbox Series X / S i Nintendo Switch.

Jeśli jesteś jedną z tych osób, które nie mogą się doczekać Little Nightmares II, z przyjemnością dowiesz się, że demo jest dostępne za darmo na Steam. Pozwala ona na poznanie Mono, nowej postaci w grze i pozwala grać przez około trzydzieści minut. Demo jest obecnie dostępne tylko na platformie Valve, ale oczekuje się, że pojawi się na konsolach nieco później.

 

 

W przeciwieństwie do swojego poprzednika, Little Nightmares II nie wcieli nas w rolę Six, małej dziewczynki w żółtym płaszczu przeciwdeszczowym. Tym razem będziemy grać jako Mono, mały chłopiec. W Little Nightmares, Six udało się uciec z Paszczy i znajdziemy ją również w nowej odsłonie, ale będzie sterowana przez szuczną inteligencję. Poza tym, że będziemy kontrolować Mono zamiast Six, Little Nightmares II też jest inna, bo tym razem będziemy mogli grać na świeżym powietrzu. Tu właśnie zaczyna się gra, w lesie, zanim Mono spotka Six w chacie Huntera, jednego z bossów gry. Oboje będą musieli współpracować, aby dotrzeć do Black Tower i zmierzyć się z Diffuserem. Konieczność poprowadzenia pary postaci tchnie nowe życie w rozgrywkę gry, która umiejętnie łączy platformy i zagadki. Będziesz mógł wykonywać czynności, które wcześniej nie były możliwe, jak np. używać Mono i Six do przenoszenia większych przedmiotów. Little Nightmares II będzie również charakteryzować się taką samą przerażającą atmosferą jak pierwsza część, i nadal będzie zapewniać pełne zanurzenie w trakcie poruszania się po koszmarnych scenariuszach gry.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

event fifa 23
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare