Kinguin october campaign COM + BG
 
 

Little Nightmares 2 odniosło sukces

Little Nightmares 2 odniosło sukces
12 mar 2021, 15:00

Dla tych, którzy grali w Little Nightmares w przeszłości, może to nie być zaskoczeniem, ponieważ horror przygodowy stworzony przez Tarsier Studios jest całkiem przyjemną grą, która miesza platformówki i łamigłówki, tworząc unikalne wrażenia z rozgrywki. Jednak Litte Nightmares 2 stała się hitem, który sprzedał się w ponad milionie egzemplarzy zaledwie miesiąc po premierze, udowadniając, że jest równie ekscytująca i interesująca jak jej poprzedniczka. Nowa mechanika rozgrywki w grze, która pozwala Mono i Six wchodzić w interakcje na kilka sposobów, aby rozwiązywać zagadki, próbując dotrzeć do Wieży Sygnałowej, przyczynia się do stworzenia zupełnie nowego doświadczenia, które sprawia wrażenie świeżości, zachowując jednocześnie tę samą niesamowitą atmosferę, która sprawiła, że oryginalny Little Nightmares stał się tak popularny.

 

 

Jeden miesiąc wystarczył, aby przyciągnąć uwagę sporej liczby graczy, a wydawca Bandai Namco już oświadczył, jak bardzo jest dumny z Little Nightmares 2i jej wyników. Starszy wiceprezes ds. Marketingu, treści i treści cyfrowych w firmie ujawnił to w oficjalnym oświadczeniu:

"Jesteśmy bardzo dumni z sukcesu Little Nightmares i naprawdę wdzięczni za to, jak fani przyjęli uniwersum poprzez gry i komiksy, wkładając swoje umysły w pracę, aby znaleźć najdziksze teorie na temat Little Nightmares. Są to dwa ważne kamienie milowe dla serii, którą pielęgnowaliśmy i rozwijaliśmy w ramach BANDAI NAMCO Entertainment Europe i nie byłyby one możliwe bez niesamowitego wsparcia ze strony społeczności Little Nightmares. Nie możemy się doczekać, aby podzielić się z wami tym, co stanie się dalej w uniwersum Little Nightmares."

Jego wypowiedź sugeruje, że całkiem możliwe jest, iż w przyszłości doczekamy się kolejnych odsłon serii. Jest jednak zdecydowanie za wcześnie, by o tym mówić. Little Nightmares 2 jest perełką, którą wielu graczy musi dopiero odkryć i niezależnie od tego, czy planują rozbudować uniwersum gry poprzez DLC czy nowy sequel, powinni zostawić nam wystarczająco dużo czasu, by cieszyć się Little Nightmares 2.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Restore your honor in Like a Dragon: Ishin! - 57
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare