Kinguin advent rest
 
 

Little Nightmares 2 ujawnia swój zwiastun premierowy

Little Nightmares 2 ujawnia swój zwiastun premierowy

Wiemy już, że Little Nightmares został przyjęty bardzo ciepło, ale w przeddzień premiery jego sequela, Little Nightmares 2, wszyscy fani mają oczy skierowane na nową grę. Według Bandai Namco, Little Nightmares sprzedał się w ponad 3 milionach egzemplarzy, ale już niedługo będzie musiał ustąpić miejsca swojemu następcy, ponieważ Little Nightmares 2 ukaże się jutro na PC, Playstation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Premiera na konsolach nowej generacji planowana jest jeszcze w tym roku.

Wraz z wydaniem gry pojawia się też jej zwiastun premierowy. Bandai Namco opublikowało nowy film, który pokazuje nam trochę więcej o Little Nightmares 2, i gdzie możemy zobaczyć twarz Mono po raz pierwszy. Nic dziwnego, że filmik podkreśla straszną atmosferę, która przyczyniła się do sukcesu poprzedniej gry i która przypomina gry takie jak Limbo.

 

 

Główna różnica między pierwszą grą a tą jest taka, że w Little Nightmares 2 nie sterujemy Six, lecz Mono. Razem będą musieli stawić czoła niebezpiecznej podróży, aby w końcu odkryć tajemnice wieży nadajnika. Recepta pozostaje taka sama jak w poprzedniej grze: koszmarne potwory i wciągająca atmosfera dzięki grafice i przyjemnej muzyce. Jednak nowość, jaką jest granie dwoma postaciami, całkowicie zmieni rozgrywkę. Mimo że Six jest kontrolowana przez SI, będzie mogła współdziałać z Mono, aby pokonać pewne przeszkody lub rozwiązać zagadki.

Jeśli chcesz posmakować, co Little Nightmares 2 ma dla Ciebie w zanadrzu, darmowe demo, które pozwala grać przez około dwadzieścia minut, jest dostępne na wszystkich platformach. Oczywiście, jeśli nigdy nie grałeś w pierwszą grę, możesz znaleźć Little Nightmares, jak również jej sequel, Little Nightmares 2, w najlepszej cenie, odwiedzając naszą porównywarkę.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Embark on the thrilling journey of Red Dead Redemption 2, where bravery and cunning lead through wild lands. Ready to defy the laws of the Wild West? Saddle up for an adventure filled with danger and redemption!
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare