Little Nightmares 2 ujawnia swój zwiastun premierowy

Little Nightmares 2 ujawnia swój zwiastun premierowy
10 lut 2021, 19:00

Wiemy już, że Little Nightmares został przyjęty bardzo ciepło, ale w przeddzień premiery jego sequela, Little Nightmares 2, wszyscy fani mają oczy skierowane na nową grę. Według Bandai Namco, Little Nightmares sprzedał się w ponad 3 milionach egzemplarzy, ale już niedługo będzie musiał ustąpić miejsca swojemu następcy, ponieważ Little Nightmares 2 ukaże się jutro na PC, Playstation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Premiera na konsolach nowej generacji planowana jest jeszcze w tym roku.

Wraz z wydaniem gry pojawia się też jej zwiastun premierowy. Bandai Namco opublikowało nowy film, który pokazuje nam trochę więcej o Little Nightmares 2, i gdzie możemy zobaczyć twarz Mono po raz pierwszy. Nic dziwnego, że filmik podkreśla straszną atmosferę, która przyczyniła się do sukcesu poprzedniej gry i która przypomina gry takie jak Limbo.

 

 

Główna różnica między pierwszą grą a tą jest taka, że w Little Nightmares 2 nie sterujemy Six, lecz Mono. Razem będą musieli stawić czoła niebezpiecznej podróży, aby w końcu odkryć tajemnice wieży nadajnika. Recepta pozostaje taka sama jak w poprzedniej grze: koszmarne potwory i wciągająca atmosfera dzięki grafice i przyjemnej muzyce. Jednak nowość, jaką jest granie dwoma postaciami, całkowicie zmieni rozgrywkę. Mimo że Six jest kontrolowana przez SI, będzie mogła współdziałać z Mono, aby pokonać pewne przeszkody lub rozwiązać zagadki.

Jeśli chcesz posmakować, co Little Nightmares 2 ma dla Ciebie w zanadrzu, darmowe demo, które pozwala grać przez około dwadzieścia minut, jest dostępne na wszystkich platformach. Oczywiście, jeśli nigdy nie grałeś w pierwszą grę, możesz znaleźć Little Nightmares, jak również jej sequel, Little Nightmares 2, w najlepszej cenie, odwiedzając naszą porównywarkę.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Grab your machete, Dead Island 2 zombies are underway! - 58
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare