Instant Gaming EU
 
 

Kena: Bridge of Spirits zostało ponownie opóźnione

Kena: Bridge of Spirits zostało ponownie opóźnione

Zrobiła duże wrażenie, gdy została zaprezentowana na początku lata 2020 roku i od tego czasu wielu graczy czekało na Kena: Bridge of Spirits z niecierpliwością. Wraz z premierą zaplanowaną na lato 2021 roku, ujawniono wiele informacji na temat gry, dotyczących zarówno jej fabuły, jak i rozgrywki.

Chociaż premiera Kena: Bridge of Spirits została zaplanowana na 24 sierpnia, Ember Lab już dwukrotnie ją przekładało. Premiera gry została pierwotnie zaplanowana na koniec 2020 roku, następnie została przesunięta na początek 2021 roku, ale niestety Kena: Bridge of Spirits została opóźniona po raz trzeci. Mimo, że gra miała się ukazać już za niecały miesiąc, Ember Lab ogłosiło kolejne opóźnienie poprzez oświadczenie opublikowane na Twitterze:

 


'Podjęliśmy trudną decyzję o opóźnieniu premiery Kena: Bridge of Spirits do 21 września, aby dokończyć dopieszczanie gry na wszystkich platformach. Zespół pracował niezwykle ciężko i uważamy, że dodatkowy czas jest niezbędny, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia z gry.

Wiemy, że wielu z Was nie może się doczekać gry i doceniamy Waszą cierpliwość, ponieważ zespół kontynuuje pracę nad dostarczeniem najlepszej wersji Keny."

 

Wielu z was musi być zawiedzionych, ale to ostatnie przesunięcie nie będzie zbyt długie, nawet jeśli pozbawia graczy jednej z największych premier tego lata. ChociażKena: Bridge of Spirits nie może równać się z grą taką jak Cyberpunk 2077, gracze i twórcy gier prawdopodobnie na długo zachowają w pamięci to, co może zrobić przedwczesna premiera.

 

 

W każdym razie, Kena: Bridge of Spirits ukaże się 21 września na PlayStation 4, PlayStation 5 i PC za pośrednictwem Epic Games Store. Aby zdobyć ją w najlepszej cenie, pamiętajcie, że wystarczy odwiedzić naszą porównywarkę.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare