Kinguin october campaign COM + BG
 
 

Kena: Bridge of Spirits jest odroczone, ale mamy wiele informacji o grze

Kena: Bridge of Spirits jest odroczone, ale mamy wiele informacji o grze
14 wrz 2020, 17:51

Kena: Bridge of Spirits zostało ogłoszone na początku lata i zrobiło silne wrażenie zapierającą dech w piersiach grafiką. Trzeba przyznać, że studio Ember Lab, które opracowuje grę, początkowo specjalizowało się w animacji, a już kilka lat temu stworzyło krótkometrażowy film fan-fiction, oparty na Majora's Mask. Zgodnie z zapowiedziami, Kena: Bridge of Spirits miało już okienko premierowe, i miało się pojawić pod koniec tego roku, a dokładniej wraz z premierą Playstation 5. Ale ostatecznie tak się nie stanie, ponieważ Ember Lab właśnie ogłosiło, że premiera Kena: Bridge of Spirits została przesunięta z powrotem na początek 2021 roku poprzez oświadczenie zamieszczone na Twitterze.

 


Oprócz tego odroczenia, twórcy gry Kena: Bridge of Spiritsujawnili ostatnio wiele szczegółów dotyczących gry dla Game Informer, zaczynając od jej fabuły. Kena: Bridge of Spirits postawi Cię w sytuacji Keny, która jest swego rodzaju strażniczką lub przewodniczką z darem możliwości przeniesienia wędrujących duchów z naszego świata do świata duchów. Towarzyszyć jej będą te małe "zbyt słodkie" istoty, które mogliśmy odkryć w zwiastunie wydanym w czerwcu, a które nazywają się Rot. Są one niezbędne do zachowania równowagi w świecie gry Kena: Bridge of Spirits a także mogą jej pomóc na różne sposoby, jak na przykład udzielenie jej pomocy w dotarciu do trudnych miejsc lub nawet wzięcie udziału w walce u jej boku. W sumie będzie 100 różnych Rotów, które Kena może zebrać podczas całej przygody, ale ważne jest, aby zauważyć, że nie mówimy tu o grze w otwartym świecie.

 


Ujawnione zostały również informacje o wydajności gry, w tym jej wersji na PS5. Wszystkie te szczegółowe informacje na temat gry można odkryć odwiedzając Game Informer pod tym adresem.

Premiera Kena: Bridge of Spirits planowana jest na początek 2021 roku na Playstation 4 i Playstation 5, a nieco później na PC za pośrednictwem Epic Games Store. Będziesz mógł za darmo zaktualizować swoją wersję na PS4 do PS5.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Restore your honor in Like a Dragon: Ishin! - 57
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare