Kena: Bridge of Spirits jest odroczone, ale mamy wiele informacji o grze

Kena: Bridge of Spirits jest odroczone, ale mamy wiele informacji o grze

Kena: Bridge of Spirits zostało ogłoszone na początku lata i zrobiło silne wrażenie zapierającą dech w piersiach grafiką. Trzeba przyznać, że studio Ember Lab, które opracowuje grę, początkowo specjalizowało się w animacji, a już kilka lat temu stworzyło krótkometrażowy film fan-fiction, oparty na Majora's Mask. Zgodnie z zapowiedziami, Kena: Bridge of Spirits miało już okienko premierowe, i miało się pojawić pod koniec tego roku, a dokładniej wraz z premierą Playstation 5. Ale ostatecznie tak się nie stanie, ponieważ Ember Lab właśnie ogłosiło, że premiera Kena: Bridge of Spirits została przesunięta z powrotem na początek 2021 roku poprzez oświadczenie zamieszczone na Twitterze.

 


Oprócz tego odroczenia, twórcy gry Kena: Bridge of Spirits ujawnili ostatnio wiele szczegółów dotyczących gry dla Game Informer, zaczynając od jej fabuły. Kena: Bridge of Spirits postawi Cię w sytuacji Keny, która jest swego rodzaju strażniczką lub przewodniczką z darem możliwości przeniesienia wędrujących duchów z naszego świata do świata duchów. Towarzyszyć jej będą te małe "zbyt słodkie" istoty, które mogliśmy odkryć w zwiastunie wydanym w czerwcu, a które nazywają się Rot. Są one niezbędne do zachowania równowagi w świecie gry Kena: Bridge of Spirits a także mogą jej pomóc na różne sposoby, jak na przykład udzielenie jej pomocy w dotarciu do trudnych miejsc lub nawet wzięcie udziału w walce u jej boku. W sumie będzie 100 różnych Rotów, które Kena może zebrać podczas całej przygody, ale ważne jest, aby zauważyć, że nie mówimy tu o grze w otwartym świecie.

 


Ujawnione zostały również informacje o wydajności gry, w tym jej wersji na PS5. Wszystkie te szczegółowe informacje na temat gry można odkryć odwiedzając Game Informer pod tym adresem.

Premiera Kena: Bridge of Spirits planowana jest na początek 2021 roku na Playstation 4 i Playstation 5, a nieco później na PC za pośrednictwem Epic Games Store. Będziesz mógł za darmo zaktualizować swoją wersję na PS4 do PS5.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare