Kinguin advent rest
 
 

Kena: Bridge of Spirits zostało opóźnione do lata

Kena: Bridge of Spirits zostało opóźnione do lata

Jedną z gier, które przykuły naszą uwagę, gdy latem ubiegłego roku ogłoszono pierwszą partię gier na PlayStation 5, jest Kena: Bridge of Spirits. Ta wspaniała przygoda opowiada historię dziewczyny, która żyje w dziwnym świecie zamieszkanym przez duchy. Jako przewodniczka duchów, jej misją jest pomoc duchom, które nie mogą odejść, ponieważ zostały zepsute. Pomoże jej w tym kilka słodkich i małych stworzeń znanych jako Rot. Gra charakteryzuje się piękną grafiką, która wykorzystuje wszystkie możliwości PlayStation 5. Stała się jedną z najbardziej oczekiwanych nowych gier, które zostały zapowiedziane w zeszłym roku, dzięki temu, jak wygląda i jak niewiele wiemy o jej fabule. Spodziewaliśmy się, że będziemy mogli zagrać w Kena: Bridge of Spirits już w przyszłym miesiącu, ale wygląda na to, że będziemy musieli poczekać dłużej niż początkowo sądziliśmy.

Wraz z filmem pokazanym podczas wczorajszej prezentacji Sony State of Play, pojawiła się informacja o nowej dacie premiery gry. Gra Kena: Bridge of Spirits będzie ona dostępna 24 sierpnia na PlayStation 4, PlayStation 5 i PC za pośrednictwem Epic Games Store. Jeśli zastanawiacie się, dlaczego jest tyle szumu wokół gry, powinniście obejrzeć poniższy filmik i odkryć niektóre z cech gry, w tym jej niesamowicie wyglądającą grafikę i kilka ujęć Keny walczącej z przerażająco wyglądającymi przeciwnikami.

 

 

Wciąż jest wiele rzeczy do odkrycia ta temat gry Kena: Bridge for Spirits i mamy nadzieję, że w kolejnych miesiącach dowiemy się więcej o kilku jej aspektach. Najlepszą cenę na jej zakup znajdziecie w naszej porównywarce, jeśli zdecydujecie się dołączyć do legionu graczy, którzy z niecierpliwością czekają na możliwość zagrania w tę grę.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Embark on the thrilling journey of Red Dead Redemption 2, where bravery and cunning lead through wild lands. Ready to defy the laws of the Wild West? Saddle up for an adventure filled with danger and redemption!
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare