Kinguin october campaign COM + BG
 
 

Kena: Bridge of Spirits zostało opóźnione do lata

Kena: Bridge of Spirits zostało opóźnione do lata
26 lut 2021, 15:00

Jedną z gier, które przykuły naszą uwagę, gdy latem ubiegłego roku ogłoszono pierwszą partię gier na PlayStation 5, jest Kena: Bridge of Spirits. Ta wspaniała przygoda opowiada historię dziewczyny, która żyje w dziwnym świecie zamieszkanym przez duchy. Jako przewodniczka duchów, jej misją jest pomoc duchom, które nie mogą odejść, ponieważ zostały zepsute. Pomoże jej w tym kilka słodkich i małych stworzeń znanych jako Rot. Gra charakteryzuje się piękną grafiką, która wykorzystuje wszystkie możliwości PlayStation 5. Stała się jedną z najbardziej oczekiwanych nowych gier, które zostały zapowiedziane w zeszłym roku, dzięki temu, jak wygląda i jak niewiele wiemy o jej fabule. Spodziewaliśmy się, że będziemy mogli zagrać w Kena: Bridge of Spirits już w przyszłym miesiącu, ale wygląda na to, że będziemy musieli poczekać dłużej niż początkowo sądziliśmy.

Wraz z filmem pokazanym podczas wczorajszej prezentacji Sony State of Play, pojawiła się informacja o nowej dacie premiery gry. Gra Kena: Bridge of Spirits będzie ona dostępna 24 sierpnia na PlayStation 4, PlayStation 5 i PC za pośrednictwem Epic Games Store. Jeśli zastanawiacie się, dlaczego jest tyle szumu wokół gry, powinniście obejrzeć poniższy filmik i odkryć niektóre z cech gry, w tym jej niesamowicie wyglądającą grafikę i kilka ujęć Keny walczącej z przerażająco wyglądającymi przeciwnikami.

 

 

Wciąż jest wiele rzeczy do odkrycia ta temat gry Kena: Bridge for Spirits i mamy nadzieję, że w kolejnych miesiącach dowiemy się więcej o kilku jej aspektach. Najlepszą cenę na jej zakup znajdziecie w naszej porównywarce, jeśli zdecydujecie się dołączyć do legionu graczy, którzy z niecierpliwością czekają na możliwość zagrania w tę grę.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare