Jedna z najlepszych gier RPG akcji 2014 roku jest teraz mocno przeceniona na Steam

Jedna z najlepszych gier RPG akcji 2014 roku jest teraz mocno przeceniona na Steam

Dragon Age: The Veilguard jest już w drodze, a jeśli chcesz przygotować się lub ponownie zagrać w starsze gry Dragon Age, aby przygotować się do premiery na PC z systemem Windows, nadarzyła się doskonała okazja. Chociaż Steam nie oferuje często darmowych gier, tak jak Epic Games Store, to nadal oferuje wiele promocji dla graczy, oferując duże zniżki na świetne gry, do których większość graczy ma dostęp, a najnowszą atrakcją jest epicka gra Dragon Age: Inkwizycja ze słynnej serii Dragon Age.

Dragon Age: Inkwizycja została okrzyknięta najlepszą grą RPG akcji w historii i zdobyła nagrodę Gry Roku w 2014 roku. W grze gracze mogą eksplorować rozległy świat, a każdy region oferuje serię unikalnych zadań. Każda decyzja podjęta przez gracza wpływa na fabułę, relacje z innymi postaciami i polityczny krajobraz Thedas.

 

 

Teraz, zamiast wydawać około 139,99 zł, gracze mogą nabyć Dragon Age: Inkwizycja za jedyne 18,99 zł. Dodatkowo, cała seria Dragon Age jest również mocno przeceniona, bo o aż 90%, a gracze mogą zdobyć w sumie wszystkie wersje gier, w tym Dragon Age: Origins, Dragon Age 2 i Dragon Age: Inkwizycja, w wersjach ultimate wraz z DLC, za jedyne 46,97 zł łącznie. To ogromna wyprzedaż, z której warto skorzystać przed jej zakończeniem za 3 dni!

Każda gra z serii Dragon Age kosztuje od 13,99 zł do 18,99 zł, co sprawia, że jest to fantastyczna promocja dla graczy, którzy chcą poznać jedne z najbardziej kultowych tytułów w branży gier.

To trio gier można nabyć do 29 czerwca na Steam, więc warto się pospieszyć! I jak zawsze, pamiętaj, aby skorzystać z naszej porównywarki, aby zapewnić sobie najlepszą ofertę na nadchodzącą ulubioną grę.

20.77zł
Dragon Age 2
Dragon Age 2
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare