Instant Gaming EU
 
 

Dragon Age: The Veilguard pojawi się jesienią

Dragon Age: The Veilguard pojawi się jesienią

Wśród mnóstwa nowych materiałów wideo opublikowanych wczoraj podczas Xbox Games Showcase 2024, ten dotyczący Dragon Age: The Veilguard zaskoczył najbardziej. Popularna seria RPG od BioWare ma wielu fanów, a prace nad nową odsłoną trwają już od wielu lat. Opublikowane wczoraj wideo rzuciło nieco światła na nową przygodę dzięki kinowemu zwiastunowi, który zagłębił się w nadchodzącą historię i skupił się na wszystkich postaciach w grze. Niedawna zmiana nazwy gry na Dragon Age: The Veilguard wskazała nowy kierunek, ponownie skupiając się na grupie postaci, które będą ci towarzyszyć w grze. Każda z nich ma unikalne tło i historię, która odegra ważną rolę w nadchodzących wydarzeniach.

Wielu bohaterów

BioWare zdecydowało się zbudować historię, w której wszyscy bohaterowie świecą własnym światłem, a nowy film przedstawia ich wszystkich. Harding, Zwiadowca; Neve, Detektyw; Lucanis, Zabójca Magów; Bellara, Skoczek Zasłony; Emmrich, Nekromanta; Darwin, Strażnik; i Taash, Łowca Smoków to członkowie obsady, którzy dołączą do ciebie w Dragon Age: The Veilguard. Gra w niczym nie przypomina swoich poprzedniczek, ale obiecuje utrzymać fabularną narrację, która sprawiła, że seria odniosła sukces.

Jednak trzeba będzie jeszcze trochę poczekać, aby zobaczyć ich w akcji. Activision zapowiedziało pierwszy pokaz rozgrywki Dragon Age: The Veilguard na jutro. W związku z tym już wkrótce dowiemy się więcej o rzeczywistym aspekcie gry oraz nowościach i nowych funkcjach, które wprowadzi ona do popularnej serii.

 


Wczorajsze ujawnienie zapewniło nam również okno wydania Dragon Age: The Veilguard, którego premiera planowana jest na jesień tego roku. Jak zwykle, możesz skorzystać z naszej porównywarki, aby sprawdzić najlepsze oferty na Dragon Age: The Veilguard przed premierą i zdobyć swoją kopię, gdy tylko będą dostępne.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare