Cztery świetne gry są w tym tygodniu dostępne za darmo na PC

Cztery świetne gry są w tym tygodniu dostępne za darmo na PC

Odkrycie dobrej darmowej gry na Steam jest często rzadkim wydarzeniem. Podczas gdy inne główne platformy do gier na PC, takie jak Epic Games Store, udostępniają użytkownikom nowe gry w każdy czwartek, pojawienie się darmowych gier Steam jest bardziej sporadyczne. Zamiast co najmniej czterech gwarantowanych darmowych gier każdego miesiąca, użytkownicy Steam muszą wypatrywać, kiedy wydawcy i deweloperzy zdecydują się zaoferować swoje tytuły bez pobierania za nie opłat.

Jeśli chodzi o Steam, teraz możesz ubiegać się o te gry za darmo, aby dodać je do swojego konta na stałe, ponieważ mają 100% zniżki:

Endless Legend

Endless Legend to turowa gra strategiczna 4X stworzona przez Amplitude Studios i wydana w 2014 roku. Jej akcja rozgrywa się w świecie fantasy Auriga i oferuje unikalne połączenie strategicznego zarządzania imperium, taktycznej walki i głębokiej wiedzy. Unikalne frakcje, złożone systemy i piękny design sprawiają, że jest to wyróżniający się tytuł w gatunku. Niezależnie od tego, czy lubisz budowanie imperium, taktyczną walkę, czy wciągającą fabułę, Endless Legend ma coś do zaoferowania. Za darmo do 23 maja.

 

 

100% Orange Juice

Gra 100% Orange Juice została wydana przez Fruitbat Factor i opracowana przez Orange_Juice, a jej premiera miała miejsce w 2013 roku. Gra otrzymała ogólnie pozytywne recenzje za uroczą prezentację, wciągającą rozgrywkę i strategiczną głębię. Gracze doceniają połączenie szczęścia i strategii, a także różnorodność postaci i kart. Gra jest również szczególnie popularna wśród fanów innych tytułów Orange_Juice ze względu na jej crossoverowy charakter. 100% Orange Juice posiada obecnie darmową wersję demonstracyjną dostępną na Steam, ale pełna wersja gry jest darmowa przez następny tydzień, co oznacza, że nawet jeśli okaże się, że nie jesteś fanem tego tytułu, nadal nie stracisz zbyt wiele, próbując go. Za darmo do 22 maja.

 

 

Machinika: Muzeum

Machinika: Museum to przygodowa gra logiczna stworzona przez Littlefield Studio i wydana w 2021 roku. Inspirowana jest grami takimi jak seria "The Room", która koncentruje się na skomplikowanych łamigłówkach i klimatycznej fabule. Gra została ogólnie dobrze przyjęta ze względu na wymagające łamigłówki, wciągającą narrację i wysokiej jakości wartości produkcyjne. Gracze, którzy lubią przygodowe gry logiczne i dotykowe, praktyczne podejście do rozwiązywania mechanicznych zagadek, znajdą Machinika: Museum szczególnie przypadnie do gustu. Darmowa do 27 maja.

 

 

Dragon Age: Inkwizycja - Edycja GOTY

W Epic Games Store można zdobyć Dragon Age: Inkwizycja - GOTY Edition. Jest to doceniona przez krytyków fabularna gra akcji stworzona przez BioWare i wydana przez Electronic Arts. Wydana w listopadzie 2014 roku, jest trzecią główną grą z serii Dragon Age. Osadzona w fikcyjnym świecie Thedas, gdzie gracze wcielają się w rolę Inkwizytora, przywódcy Inkwizycji, organizacji, której zadaniem jest przywrócenie porządku w krainie spustoszonej przez wojnę domową i tajemniczą, zagrażającą światu wyrwę w niebie.
Edycja Gry Roku Dragon Age: Inkwizycja zawiera podstawową wersję gry wraz z całą zawartością do pobrania (DLC) wydaną dla gry. Obejmuje to rozszerzenia fabularne i różne przedmioty w grze.
Darmowa do 23 maja.

 


Jak zawsze, DLCompare to jedyne miejsce, w którym można znaleźć najlepsze oferty na popularne gry. Jeśli zdarzy ci się przegapić takie darmowe oferty, nie martw się, możesz je teraz uzyskać w najlepszej cenie, korzystając z naszego narzędzia do porównywania cen.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare