Hollow Knight: Silksong jest już dostępny w Australii, co przybliża jego premierę

Hollow Knight: Silksong jest już dostępny w Australii, co przybliża jego premierę

Nie tak dawno temu Hollow Knight: Silksong doczekało się własnej strony w Microsoft Store. Było to postrzegane jako znak wskazujący na możliwe ogłoszenie daty premiery długo oczekiwanej kontynuacji Hollow Knight. Nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia daty premiery Hollow Knight: Silksong, ale wydarzenia wskazujące na jej bliskość wciąż się piętrzą. Teraz przyszła kolej na Australię, gdzie gra została oceniona jako PG (łagodna przemoc). W tym przypadku jest to szczególnie istotne, ponieważ studio odpowiedzialne za rozwój gry ma siedzibę w tym kraju. Byłoby więc całkiem sensowne, że byłoby to pierwsze miejsce, w którym Hollow Knight: Silksong zostanie ocenione.

 

 

Czy jesteśmy już na miejscu?

Ponad pięć lat po oficjalnym ogłoszeniu Hollow Knight: Silksong, ogromna rzesza fanów wciąż czeka na jej premierę. Gra wprowadzi nowego bohatera, nowy scenariusz i mnóstwo nowych wrogów do pokonania podczas przemierzania pięknych scenariuszy w roli Horneta, księżniczki-obrończyni Hallownest. Wciągająca mechanika rozgrywki metroidvania i zupełnie nowy wszechświat do odkrycia to najważniejsze elementy ekscytującej przygody, która zachowa ten sam styl wizualny, co jej poprzedniczka, aczkolwiek z ulepszeniami na wszystkich poziomach.

Przesunięcie pierwotnej daty premiery, które miało miejsce w zeszłym roku, pokrzyżowało fanom plany, a oficjalne aktualizacje w tej sprawie od tego czasu były rzadkie. Najnowsze informacje na temat gry wydają się jednak wskazywać, że jej premiera może nastąpić już tego lata.

Hollow Knight: Silksong ukaże się na PC, Xbox, Playstation i Nintendo Switch i jest jedną z najbardziej oczekiwanych gier z gatunku metroidvania. Jak zwykle, powinieneś mieć oko na naszą porównywarkę, jeśli chcesz kupić tanio Hollow Knight: Silksong przed premierą na preferowaną platformę.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare