Instant Gaming EU
 
 

Strona Hollow Knight: Silksong w Microsoft Store to nie żart

Strona Hollow Knight: Silksong w Microsoft Store to nie żart

Prima aprilis może nie być najlepszym dniem w roku na oficjalną zapowiedź Hollow Knight: Silksong, prawdopodobnie dlatego, że wszyscy mogą uznać to za żart. Kontynuacja ukochanej soulsopodobnej metroidvanii Hollow Knight powstaje już od ponad pięciu lat i spora społeczność z niecierpliwością czeka na jej wydanie. Oczekiwanie było tak długie, że oficjalne ogłoszenie daty premiery stało się powtarzającym się żartem za każdym razem, gdy wspomina się o grze. Dlatego też nikt nie myślał poważnie, gdy Matthew Griffin ogłosił, że Hollow Knight: Silksong w końcu doczekało się własnej strony w Microsoft Store.

 

 

Brak daty premiery

Zapowiedź ta została uznana przez większość społeczności za prima aprilisowy żart i nie spotkała się praktycznie z żadnymi reperkusjami. Dopiero druga publikacja na X potwierdziła, że strona Hollow Knight: Silksong w Microsoft Store była prawdziwa, ludzie rzucili się, by ją sprawdzić. Niestety, najbardziej poszukiwane informacje o grze nie pojawiły się jeszcze na stronie. Mowa oczywiście o dacie premiery gry, która wciąż pozostaje niewiadomą. Jednak wielu fanów gry postanowiło spojrzeć na to z pozytywnego punktu widzenia i zrozumieć to jako krok, który znacznie przybliża przyszłą premierę gry. Będziemy musieli jeszcze trochę poczekać, aby dowiedzieć się, czy Team Cherry jest gotowy do wydania Hollow Knight: Silksong jeszcze w tym roku.

Hollow Knight: Silksong obiecuje zupełnie nowe królestwo do odkrycia i ponad 150 nowych wrogów do walki w epickiej przygodzie z piękną ręcznie rysowaną grafiką i ekscytującą walką. Gra będzie śledzić przygody Hornet, księżniczki-obrończyni Hallownest, która przemierza nowe ziemie i rozwija historię, która ujawni tajemnice związane z jej przeszłością. Nowe bronie i umiejętności do odblokowania będą wisienką na torcie wraz z innymi ekscytującymi nowościami, takimi jak nowy tryb Silk Soul, który przeniesie wyzwanie na wyższy poziom.

 

 

Do czasu ogłoszenia daty premiery Hollow Knight: Silksong, najlepszą opcją jest śledzenie naszej porównywarki cen, aby sprawdzić najlepsze oferty na Hollow Knight: Silksong, gdy tylko będą dostępne. Oczywiście gorąco zachęcamy do wypróbowania Hollow Knight, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, ponieważ oferuje ona wyjątkowe doświadczenie metroidvania, które z pewnością cię wciągnie.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare