Halo Infinite zostanie wydane jesienią 2021 r.

Halo Infinite zostanie wydane jesienią 2021 r.

Od czasu pierwszego ogłoszenia w 2018 roku, Halo Infinite wzbudziło zainteresowanie wielu graczy. Do lata tego roku wiedzieliśmy stosunkowo niewiele o grze, więc oczekiwania graczy były wysokie, gdy ogłoszono, że rozgrywka zostanie ujawniona podczas imprezy Xboxa w lipcu tego roku. Zdjęcia pokazane tego dnia były rozczarowaniem dla fanów, którzy ocenili, że Halo Infinite oferuje grafikę z innej epoki. 343 Industries ogłosiło wkrótce potem, że Halo Infinite, którego premiera miała zostać udostępniona wraz z nowymi konsolami Xboxowymi, będzie dostępna dopiero w 2021 roku.

Dziś dowiedzieliśmy się, że jesienią 2021 roku Halo Infinite w końcu pojawi się na konsolach Microsoftu i komputerach. Ta dobra wiadomość, wraz z kilkoma zdjęciami z gry, została ujawniona na stronie Halo Waypoint w wywiadzie z Josephem Statenem, dyrektorem kreatywnym Halo Infinite, który obszernie mówił o multiplayerze i personalizacji. Nie jest to data premiery, ale wszystko staje się coraz bardziej przejrzyste. 343 Industries korzysta z okazji, aby ujawnić kilka nowych materiałów filmowych przedstawiających mapę Halo Infinite, a także zbroje i broń dla naszych Spartan.

 

halo infinite

 

W tym miejscu pojawia się problematyczny temat. Halo Infinite będzie zawierać mikrotransakcje, ale Joseph Staten stwierdził, że będą to tylko przedmioty kosmetyczne, które nie będą miały wpływu na rozgrywkę. Niezależnie od tego, czy lubisz mikrotransakcje, czy nie, wydają się one w dzisiejszych czasach prawie nieuniknione w wielu grach, ale dopóki nie zapewniają znaczącej przewagi w grze, nie są one tak dużym problemem dla większości graczy.

Tak czy inaczej, musisz być cierpliwy, zanim będziesz mógł cieszyć się Halo Infinite. Mamy nadzieję, że tak długie oczekiwanie zakończy się naprawdę dobrymi wrażeniami z shooterem godnym serii Halo.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you return to Sanctuary once more to fight against the denizens of Hell in Diablo 4? - 63
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare