GTA VI może zostać opóźnione do 2026 roku

GTA VI może zostać opóźnione do 2026 roku

Grand Theft Auto VI może być największą premierą wszech czasów, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę niewiarygodnie ogromne oczekiwania wywołane jej oficjalną zapowiedzią. Rockstar Games ujawniło, że gra jest obecnie w fazie rozwoju i niedawno pokazało jej zwiastun zapowiadający, a Internet od tego czasu tętni spekulacjami. Od dogłębnej analizy każdego obrazu do odtworzenia całego materiału filmowego w GTA V, pojedynczy film był źródłem absurdalnej ilości treści, ale to dopiero początek. Społeczność pragnie dowiedzieć się więcej o GTA VI, a każda najmniejsza informacja jest sprawdzana z wielkim zainteresowaniem. Oczywiście najbardziej poszukiwaną informacją jest data premiery gry, która nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona przez twórców, mimo że gra będzie dostępna tylko na PlayStation 5 i Xbox Series w momencie premiery.

 

 

Premiera w 2025 roku?

Ogólny konsensus na temat GTA VI jest taki, że gra ukaże się w przyszłym roku. Ostatnie informacje wskazują jednak na możliwe opóźnienie. Według Kotaku, niektóre osoby pracujące w Rockstar Games powiedziały, że plan zakłada wydanie gry "na początku 2025 roku". Jednak obecny stan procesu rozwoju nie spełnia planowanego harmonogramu, a GTA VI może być ostatecznie gotowe do wydania pod koniec 2025 roku lub nawet w 2026 roku. Oczywiście nie ma oficjalnego potwierdzenia w tej sprawie i jasne jest, że wiadomość ta będzie dość rozczarowująca dla fanów Grand Theft Auto, jeśli okaże się prawdziwa.

Jest jednak jasne, że Rockstar Games nie może sobie pozwolić na wydanie gry, która nie spełnia oczekiwań fanów, ryzykując utratę prestiżu, który zgromadził przez wiele lat dzięki GTA V. Dlatego pośpiech w rozwoju może tylko doprowadzić do potencjalnie katastrofalnej sytuacji. Widzieliśmy to już w przypadku Cyberpunk 2077, z nieudaną premierą, której reperkusje zmusiły CD Projekt Red do opóźnienia zawartości popremierowej w celu naprawienia gry w procesie, który tak naprawdę nie został zakończony aż do Cyberpunk 2077: Phantom Liberty został wydany trzy lata później.

Fani będą musieli uzbroić się w cierpliwość i mieć nadzieję na to, że Grand Theft Auto VI pojawi się na rynku. Aby być na to gotowym, najlepszym rozwiązaniem jest śledzenie naszej porównywarki, aby skorzystać z najlepszych ofert na klucze do gry GTA VI przed premierą.

386.11zł
GTA 6
GTA 6
  • Oficjalna strona : GTA VI
  • Kategorie : Gry akcji , Przygodowe
  • Edytor : Take 2 Interactive
  • Deweloper : Rockstar Games
  • Tryby : Solo, Multiplayer, Co-op
  • Data wydania : 2025
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare