Rockstar Games zapowiada Grand Theft Auto VI

Rockstar Games zapowiada Grand Theft Auto VI

To już dziś. Najbardziej wyczekiwana zapowiedź ostatnich dziesięciu lat wreszcie nadeszła. Rockstar Games opublikowało film prezentujący Grand Theft Auto VI i jest on tak fajny, jak można się było spodziewać. Zwiastun miał zostać pokazany dzisiaj, ale nieoczekiwany wyciek spowodował, że deweloper opublikował go kilka godzin wcześniej. Zwiastun jest spektakularny, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę, że wszystkie filmy od Rockstar Games pokazują materiał z gry.

Witamy z powrotem w Vice City

Fani serii powrócą po raz kolejny do swoich ulubionych miast w GTA VI. Nowoczesne Vice City będzie scenerią nowej historii z udziałem dwóch bohaterów, co można zobaczyć na filmie. Będzie to również idealne miejsce do przeżywania niesamowicie ekscytujących przygód według własnego uznania, ponieważ tytuł będzie oferował ten sam rodzaj swobody w korzystaniu z jego zawartości, co GTA V. Rockstar Games wzniosło poziom szczegółowości na nowy poziom w tej odsłonie, a Vice City w Grand Theft Auto VI wygląda lepiej niż kiedykolwiek. Wyobraź sobie wszystkie godziny przygód, które czekają na ciebie w największej, najbardziej wciągającej ewolucji serii Grand Theft Auto!

 

 

Jest wiele rzeczy do odkrycia na temat Grand Theft Auto VI. Rockstar nie ujawnił na przykład wielu szczegółów dotyczących fabuły. Jednym z bohaterów będzie kobieta, co jest pierwszym takim przypadkiem w serii, ale poza tym nie wyciekły żadne inne informacje poza tym, że gra będzie stale aktualizowana o dodatkowe misje i dodatkową zawartość po premierze.

Grand Theft Auto VI będzie dostępne wyłącznie na PlayStation 5 i Xbox Series X/S, przynajmniej w momencie premiery. Rockstar nie wypowiedział się jeszcze na temat ewentualnej premiery na PC. Jesteśmy tak samo niecierpliwi jak ty, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby jak najszybciej zaoferować ci najlepsze oferty na klucze do Grand Theft Auto VI. Dopóki Rockstar nie ogłosi daty premiery gry, możesz być zainteresowany zapoznaniem się z ulicami Vice City i jego klimatem w Grand Theft Auto: Vice City, jeśli przegapiłeś to w przeszłości.

385.64zł
GTA 6
GTA 6
  • Oficjalna strona : GTA VI
  • Kategorie : Gry akcji , Przygodowe
  • Edytor : Take 2 Interactive
  • Deweloper : Rockstar Games
  • Tryby : Solo, Multiplayer, Co-op
  • Data wydania : 2025
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare