Instant Gaming EU
 
 

Grand Theft Auto VI ma oficjalną datę premiery

Grand Theft Auto VI ma oficjalną datę premiery

Po jednym z najbardziej oczekiwanych ujawnień w ostatniej dekadzie, oczekiwania związane z nadchodzącą premierą Grand Theft Auto VI sięgały zenitu. Spektakularna prezentacja wideo była więcej niż wystarczająca, aby podsycić wiele spekulacji na temat kolejnego tytułu od Rockstar Games. Niewiele wiemy o grze poza tym, że będzie osadzona w Vice City i pojawi się w niej pierwsza kobieta w serii GTA. Jednak każdy najmniejszy szczegół w filmie został szczegółowo przeanalizowany i porównany z tym, czym gracze mogą obecnie cieszyć się w Grand Theft Auto V.

Nadchodzi w przyszłym roku

Na szczęście wydawca Take-Two w końcu położył kres tej niepewności po spekulacjach, które opóźniały premierę Grand Theft Auto VI do 2026 roku. Oficjalna data premiery gry została ujawniona w najnowszym raporcie finansowym firmy. Grand Theft Auto VI będzie dostępne na konsolach jesienią 2025 roku.

 

"Wkraczając w rok fiskalny 2025 z pozytywnym impetem, spodziewamy się osiągnąć przychody netto w wysokości od 5,55 do 5,65 miliarda dolarów. Nasze prognozy odzwierciedlają zawężenie wcześniej ustalonego przez Rockstar Games okna Kalendarza 2025 do jesieni Kalendarza 2025 dla Grand Theft Auto VI. Jesteśmy przekonani, że Rockstar Games zapewni niezrównaną rozrywkę, a nasze oczekiwania co do komercyjnego wpływu tytułu stale rosną".

 

Take-Two spodziewa się, że Grand Theft Auto VI będzie generować mnóstwo gotówki przez lata po premierze gry. Jeśli Rockstar Games dostarczy grę, której wszyscy oczekują po ujawnieniu GTA VI i nie dojdzie do jakiejś wielkiej wpadki, jak to miało miejsce w przypadku słabej jakości remake'u trylogii GTA, nadchodząca odsłona popularnej serii z otwartym światem może z łatwością stać się najbardziej udaną grą wideo w historii, pozostawiając daleko w tyle swoją poprzedniczkę.

 

 

Przed nami jeszcze kilka miesięcy, aby dowiedzieć się więcej o grze, ale już teraz możesz sprawdzić najlepsze oferty na zamówienie Grand Theft Auto VI w przedsprzedaży za pomocą naszej porównywarki. Mamy nadzieję, że data premiery gry na PC zostanie wkrótce ujawniona.

394.78zł
GTA 6
GTA 6
  • Oficjalna strona : GTA VI
  • Kategorie : Gry akcji , Przygodowe
  • Edytor : Take 2 Interactive
  • Deweloper : Rockstar Games
  • Tryby : Solo, Multiplayer, Co-op
  • Data wydania : 2025
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare