Kinguin october campaign COM + BG
 
 

Ghost Recon Breakpoint: Ubisoft ujawnia mapę rozwoju na 2021 r.

Ghost Recon Breakpoint: Ubisoft ujawnia mapę rozwoju na 2021 r.
12 kwi 2021, 15:00

Ghost Recon Breakpoint jest następcą Ghost Recon Wildlands, ale rozgrywa się w zupełnie innym miejscu niż ta druga. Towarzyszy ona fanom serii Ubisoftu już od ponad roku. Gra już w pierwszym roku swojego istnienia otrzymała nieco dodatkowej zawartości, w tym trzy różne epizody: Operation Greenstone, Deep State i najnowszy Red Patriot, który ukazał się jesienią 2020 roku. Oprócz tego, Ghost Recon Breakpointskorzystało z licznych wydarzeń w grze i darmowych aktualizacji.

Deweloper ogłosił w lutym, że w tym roku do gry zawita nowa zawartość, ale nie wiedzieliśmy czego się spodziewać, bo nic więcej nie zostało sprecyzowane, przynajmniej do teraz. Ubisoft w końcu ujawnił mapę rozwoju na 2021 rok dla Ghost Recon Breakpoint poprzez post na oficjalnej stronie gry. Zgodnie z publikacją, już wkrótce pojawią się dwie nowe, darmowe aktualizacje.

 


Pierwsza z nich, Aktualizacja 4.0.0, usprawni SI Twoich kolegów z drużyny i ma pojawić się późną wiosną:

Aktualizacja zachowań członków drużyny skupia się na poprawie zachowań SI oraz dodaje kilka funkcji, o które prosiła nas społeczność. Odkryjcie nowe postępy PD swojej drużyny i odblokujcie kolejne umiejętności pasywne i aktywne w trakcie gry. Dostępny będzie również osobny dziennik misji, który pozwoli wam na eksperymentowanie z nowymi funkcjami drużyny SI oraz zapewni wyjątkowe nagrody!

Druga aktualizacja 4.1.0 dla Ghost Recon Breakpoint zostanie wydana jesienią przyszłego roku, ale jest nieco bardziej tajemnicza. Wiemy tylko, że będzie zawierać nową operację. Zapewniono nas, że będziemy mieli więcej informacji jeszcze w tym roku i że powinna to być "jedna z największych operacji do tej pory".

Mamy nadzieję, że dowiemy się więcej o tych aktualizacjach w niedalekiej przyszłości. Oczywiście, możesz znaleźć Ghost Recon Breakpoint w najlepszej cenie na naszej porównywarce.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare