You are here
We also support
 
 
 
 

Ghost Recon Breakpoint nareszcie dostaje członków drużyny, kontrolowanych przez sztuczną inteligencję

Ghost Recon Breakpoint nareszcie dostaje członków drużyny, kontrolowanych przez sztuczną inteligencję
9 cze 2020, 19:01

Chociaż jest to funkcja, która powinna była zostać uwzględniona podczas premiery, jej wdrożenie zajęło sporo czasu Ubisoftowi. W tej chwili Ghost Recon Breakpoint pozwala graczom działać jako część drużyny tylko wtedy, gdy reszta członków ich drużyny jest kontrolowana przez innych graczy.Jest całkiem pewne, że kolega z drużyny kontrolowany przez sztuczną inteligencję nie będzie działał tak dobrze, jak doświadczony gracz, ale dodanie tej opcji nadal otworzy nowy świat możliwości dotyczących rozgrywki w Ghost Recon Breakpoint. Eliminuje to także potrzebę grupowania się z innymi graczami, chyba że chcesz. Ta funkcja została również uwzględniona w Ghost Recon Wildlands, więc tak naprawdę jest to bezsensowane, że brakuje jej w następcy tej gry.

Będziemy musieli poczekać kilka tygodni, aż będziemy mogli skorzystać z nowej funkcji, ponieważ zostanie ona uwzględniona w następnej aktualizacji Ghost Recon Breakpoint. Wspomniana aktualizacja miała zostać wydana w tym miesiącu, ale Ubisoft zdecydował się ją opóźnić do lipca. Nadchodząca łatka będzie również zawierać szereg poprawek i aktualizacji dla PvP i Gunsmith. Powinien także naprawić wykorzystanie DMR (Designated Marksman Rifle), który ma znaczący wpływ na doświadczenie graczy w PvP i PvE.

 

 

Mimo, że Ghost Recon Breakpoint nie był dużym sukcesem wśród graczy, Ubisoft wydaje się być zaangażowany, aby uczynić go wystarczająco dobrym. Koncentrują się na wydaniu aktualizacji z poprawkami i modyfikacjami, a nadchodząca wydaje się być krokiem we właściwym kierunku, aby uczynić grę poważnym kandydatem do konkurowania z innymi najlepszymi grami tego gatunku. Możesz wyrobić własną opinię na temat Ghost Recon Breakpoint ponieważ dostępna jest bezpłatna wersja próbna, która pozwala przeżyć sześć godzin gry solo. Zalecamy poczekanie do nadchodzącej wersji aktualizacji 2.1.0., która zostanie wydana w przyszłym miesiącu.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

Event Steelrising
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare