Kinguin october campaign COM + BG
 
 

Ubisoft nie porzuci Ghost Recon Breakpoint w 2021 roku

Ubisoft nie porzuci Ghost Recon Breakpoint w 2021 roku
1 mar 2021, 12:00

Minęło sporo czasu, odkąd dostaliśmy wieści na temat Ghost Recon Breakpoint. Kiedy najnowsza odsłona serii Tom Clancy's Ghost Recon została wydana w 2019 roku, spotkała się z ciepłym przyjęciem fanów, a nawet została wybrana najlepszą grą na PC podczas targów Gamescom w tamtym roku. Było trochę obaw co do rodzaju przedmiotów, które można było kupić w grze za prawdziwe pieniądze, ale kwestia ta została szybko rozwiązana przez dewelopera. Po premierze, Ubisoft dostarczył trochę dodatkowej zawartości do gry, która pojawiła się w postaci kilku DLC, w tym Project Titan, Terminator, Deep State i Red Patriot. Przepływ zawartości przychodzącej do gry dowodzi, że deweloper zaplanował dobrą partię zawartości po premierze, ale teraz, gdy jesteśmy kilka miesięcy w 2021 roku, sporo graczy zastanawiało się, czy Ghost Recon Breakpoint otrzyma jeszcze więcej rozszerzeń.

 

 

Ubisoft Paris potwierdził w oficjalnym komunikacie, że Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint jest nadal wśród priorytetów studia na rok 2021 i że będą oni wydawać jeszcze więcej zawartości do gry w ciągu roku.

Będziemy nadal pracować nad nowymi elementami gry i chcemy w nadchodzących miesiącach zaoferować wam naprawdę ciekawe treści. Kształtujemy przyszłość gry w oparciu o wasze uwagi, dodając przy tym kilka niespodzianek!

Więcej szczegółów co do naszych planów dla Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint w 2021 roku zdradzimy wkrótce. Obserwujcie nasze media i w najbliższych tygodniach spodziewajcie się rozpiski!

Jak widać, nie sprecyzowano jeszcze, jaką zawartość dodatkową Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint otrzyma w tym roku, ale jeśli jesteście fanami gry, to przynajmniej wiecie, że nie musicie szukać nowej ulubionej strzelanki.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare