Fallout 4 w końcu doczekał się oczekiwanej aktualizacji na next-geny

Fallout 4 w końcu doczekał się oczekiwanej aktualizacji na next-geny

Lepiej późno niż wcale - to stwierdzenie można odnieść do gier tworzonych przez Bethesdę w ciągu ostatnich kilku lat. Studio było tak zajęte grą Starfield, że aktualizacja zapowiedziana dla Fallout 4, aby gra mogła skorzystać z ulepszonych funkcji konsol nowej generacji, zajęła lata.

Fallout 4 to najnowsza odsłona głównej serii, która ponownie przenosi gracza na postapokaliptyczne pustkowia po wojnie nuklearnej, która spustoszyła planetę. Odkrywasz zupełnie nowy świat jako jeden z mieszkańców skarbca, który wyrósł wewnątrz ogromnego podziemnego obiektu, odizolowanego od nieszczęść świata zewnętrznego przez dziesięciolecia. Teraz musisz stawić czoła niebezpiecznej podróży przez krainę pełną mutantów, potworów i gorszych rzeczy.

Zwiększona wydajność

Długie oczekiwanie dobiega końca i osoby grające w grę na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series wreszcie będą mogły cieszyć się rozgrywką w 60 klatkach na sekundę, a także nowym zestawem funkcji. Obejmą one ustawienia trybu wydajności i jakości, które pojawią się wraz z ulepszeniami stabilności i innymi poprawkami w nadchodzącej aktualizacji. Usprawnień doczekają się również wersje na starsze konsole i komputery PC. W przypadku wersji na PlayStation 4 i Xbox One darmowa aktualizacja przyniesie poprawki stabilności, logowania i zadań. Wersja Fallout 4 na PC otrzyma łatkę, która doda obsługę szerokiego i ultraszerokiego ekranu, a także poprawki do Creation Kit i różne aktualizacje zadań. Ponadto Bethesda wprowadzi Fallout 4 do Epic Games Store.

 

 

Wszystkie te zmiany pojawią się w ramach darmowych aktualizacji dostępnych 25 kwietnia. Oczywiście, jeśli jeszcze nie odkryłeś gry, możesz kupić tani kod Fallout 4 na wybraną platformę za pomocą naszej porównywarki. To bardzo dobry moment, aby zanurzyć się w świecie Fallouta i świętować premierę pierwszego serialu telewizyjnego inspirowanego popularną postapokaliptyczną serią gier wideo.

15.53zł
Fallout 4
Fallout 4
42.44zł
Fallout 4 VR
Fallout 4 VR
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare