Instant Gaming EU
 
 

Enotria: The Last Song będzie miało 8-godzinne publiczne demo

Enotria: The Last Song będzie miało 8-godzinne publiczne demo

Fani gatunku Soulslike są ostatnio rozpieszczani, a nowe tytuły tego typu pojawiają się co kilka miesięcy. Korzystając z rozgrywki opartej na eksploracji, deweloperzy mogą wprowadzać innowacje w ramach tego gatunku, umieszczając graczy w różnych epokach i lokalizacjach. Oprócz średniowiecznego fantasy w Dark Souls, widzieliśmy japońskie Soulslike'i z Sekiro Shadows Die Twice, inspirowane epoką wiktoriański Soulslike z Bloodborne i Lies of P, chińskie Soulslike z Wo Long: Fallen Dynasty, a teraz włoski Soulslike, Enotria: The Last Song.

Enotria: The Last Song to gra akcji RPG opracowana przez Jyamma Games. Początkowo zapowiedziana na 21 czerwca, gra została przełożona na 21 lipca, a teraz Jyamma Games ponownie opóźniło ją do 19 września tego roku. Wydaje się jednak, że jest to ostateczna zmiana, gdyż w sieci pojawił się 15-minutowy zwiastun rozgrywki.

 

"Wkrocz do świata, w którym twoje działania zmieniają narrację. W Enotria: The Last Song, przybierz maski pokonanych wrogów, aby wykorzystać ich mocne strony, poruszaj się po przepięknie groźnym, inspirowanym Włochami krajobrazie i wykorzystaj Ardore, aby dynamicznie zmieniać świat wokół siebie".

Dodatkowo, Jyamma Games potwierdziło, że 8-godzinne demo Enotria: The Last Song będzie dostępne na PlayStation 5 i PC od 22 maja:

Demo odbędzie się w Quinta, mieście aktorów. Gracze zmierzą się z Autorami, niebezpiecznymi wrogami stworzonymi przez Canovaccio, niekończącą się grę, która utrzymuje świat w stanie niezwykłej stagnacji. Gracze będą mieli do dyspozycji "4 różne klasy broni, każda z różnymi unikalnymi broniami i 6 unikalnych masek do odkrycia, które przynoszą ze sobą niszczycielskie nowe style gry i charakterystyczne umiejętności pasywne".

Stworzona przy użyciu silnika Unreal Engine 5 gra Enotria: The Last Song rozgrywa się w skąpanej w słońcu krainie inspirowanej włoskim folklorem, gdzie najjaśniejsze światło słoneczne rzuca najciemniejsze cienie. Zmierzysz się z potężnymi wrogami i zmienisz rzeczywistość za pomocą mocy Ardore, aby odkryć sekrety Enotrii. Gra jest już dostępna w przedsprzedaży, skorzystaj z naszej porównywarki cen, aby uzyskać najlepszą ofertę na grę Enotria: The Last Song.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare