Instant Gaming EU
 
 

Steam Next Fest - edycja z czerwca 2024 r. już dostępna

Steam Next Fest - edycja z czerwca 2024 r. już dostępna

Kolejna szansa na sprawdzenie wielu gier i zapełnienie swoich list życzeń, a Steam Next Fest - June 2024 Edition jest już na żywo. Wiesz, jak to działa - przez ograniczony czas na Steamie będzie mnóstwo darmowych wersji demonstracyjnych od deweloperów z całego świata do przetestowania przed premierą, a także czaty deweloperskie i transmisje na żywo.

To świetne wydarzenie, ale może być dość przytłaczające z dużym FOMO, ale na szczęście masz trochę czasu, ponieważ wydarzenie trwa do 17 czerwca o 17:00 UTC. Wiele gier często pozostawia swoje wersje demonstracyjne na kilka dni lub tygodni po premierze, ale to nigdy nie jest pewne.

 

Niektóre z na szybko wybranych gier, które moim zdaniem powinieneś sprawdzić, obejmują:

Enotria: The Last Song

Enotria: The Last Song to soulslike osadzony w pięknym, oświetlonym słońcem świecie inspirowanym włoskim folklorem, w którym najjaśniejsze słońce rzuca najciemniejszy cień. Załóż unikalne maski zmieniające rolę, staw czoła potężnym wrogom i zmień rzeczywistość dzięki mocy Ardore, aby odkryć sekrety Enotrii.

Fera: The Sundered Tribes

Fera: The Sundered Tribes to porywająca mieszanka survivalowej gry RPG z polowaniem na potwory, budowaniem wioski i zarządzaniem plemieniem w wyjątkowym postapokaliptycznym fantastycznym świecie pełnym nieokiełznanej magii i starożytnych tajemnic.

Gourdlets

Prosta gra typu sandbox o budowaniu miasteczek dla uroczych warzywniaków. Stwórz swoją idealną społeczność, a następnie obserwuj, jak gourdlets czują się jak w domu. Żadnych celów, żadnych punktów, tylko dobra atmosfera. Graj na pełnym ekranie lub pozwól swoim gourdletom wisieć na dole ekranu!

Dungeon Clawler

Dungeon Clawler to Roguelike Claw Machine Deckbuilder. Zbuduj swoją unikalną talię, walcz z wrogami, chwytając broń i przedmioty z maszyny pazurowej i znajdź specjalne artefakty, które pomogą ci odzyskać coś, co straciłeś... Celuj ostrożnie, aby przedrzeć się pazurami przez ten loch!

Endzone 2

Endzone 2 to postapokaliptyczna gra o budowaniu kolonii przetrwania, w której musisz zapewnić ludzkości przetrwanie po kataklizmie. Odkryj i ponownie zaludnij ostatnie nadające się do zamieszkania tereny, podczas gdy przetrwanie twojego ludu zależy od twojego sprytu, przezorności i odporności w surowym i bezlitosnym świecie.

Tails of Iron 2: Whiskers of Winter

Wyrusz do rozległego, spustoszonego przez śnieg szczurzego królestwa w Tails of Iron 2, kontynuacji uznanej przez krytyków gry action-RPG. Jako Arlo, spadkobierca Strażnika Pustkowi, przemierzaj surowe północne krainy, w których żyją gigantyczne bestie i bandyci, w epickiej misji pokonania starożytnego, głodnego krwi zła.

Myślę, że ten Next Fest ma prawdopodobnie jedną z najlepszych różnorodnych gier na wystawie do tej pory. Byłem ciągle zaskakiwany tym, co widziałem. Wygląda na to, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Zobacz pełną listę Next Fest tutaj. Pamiętaj, aby szybko wypróbować te gry, ponieważ wydarzenie trwa tylko przez tydzień. I jak zwykle, zawsze możesz liczyć na nasze narzędzie do porównywania cen, aby uzyskać najlepszą wartość z następnej ulubionej gry.

  • Kategorie : Zwykły , Symulatory
  • Edytor : Future Friends Games
  • Deweloper : AuntyGames
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : Coming soon
99.94zł
Endzone 2
Endzone 2
  • Kategorie : Symulatory , Strategiczne
  • Edytor : Assemble Entertainment
  • Deweloper : Gentlymad Studios
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : Q3 2024
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare