Dyrektor Stellar Blade mówi, że w grze nie będzie mikrotransakcji

Dyrektor Stellar Blade mówi, że w grze nie będzie mikrotransakcji

Minął tydzień odkąd Stellar Blade wydało swoje demo na PS5. Ta nadchodząca przygodowa gra akcji, stworzona przez Shift Up, otrzymała wiele pozytywnych opinii od społeczności graczy. Wiele osób z niecierpliwością czekało na więcej informacji od wydawcy. W niedawnym wywiadzie dla koreańskiej publikacji Ruliweb, przetłumaczonym i podsumowanym przez Genki, reżyser Kim Hyeong-tae rzucił światło na to, czego gracze mogą się spodziewać w dniu premiery.

Kim Hyeon-tae stwierdził, że gra nie będzie zawierała żadnych mikrotransakcji w dniu premiery. Jednak przyszłe edycje kolaboracyjne będą wiązały się z opłatami. "W tym miejscu chcemy wyjaśnić, że Stellar Blade nie będzie wymagało żadnych dodatkowych wydatków, o których gracze nie są świadomi, poza tym, co zapłacili za pakiet. Jedynym wyjątkiem jest sytuacja, w której tworzymy kostiumy kolaboracyjne z IP innej firmy, które mogą być sprzedawane za opłatą".

Następnie wspomniał, że funkcja Nowa Gra+ nie będzie dostępna w dniu premiery, ale zostanie zaktualizowana w przyszłości, więc gracze powinni uzbroić się w cierpliwość. "Ponadto w wersji startowej nie ma Nowej Gry+, więc spodziewaj się, że zostanie ona wkrótce zaktualizowana".

To dobra wiadomość, ponieważ Dragon's Dogma 2 spotkało się z wieloma negatywnymi reakcjami ze strony opinii publicznej z powodu wydania z licznymi płatnymi mikrotransakcjami. Jeśli chodzi o kolaboracje Stellar Blade, to mogą się one wkrótce wydarzyć; gra mobilna Goddess of Victory: NIKKE, również opracowana przez Shift Up, współpracowała już z różnymi IP, więc gracze mogą spodziewać się oszałamiających wizualnie kostiumów i broni w najbliższej przyszłości.

Stellar Blade zadebiutuje wyłącznie na PS5 26 kwietnia. Aby nie przegapić tej wyczekiwanej premiery, skorzystaj z naszej porównywarki cen i zamów Stellar Blade w przedsprzedaży.

342.00zł
Stellar Blade
Stellar Blade
  • Kategorie : Gry akcji , Przygodowe
  • Edytor : Sony Interactive Entertainment
  • Deweloper : SHIFT UP Corporation
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 26 kwietnia 2024
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare