Instant Gaming EU
 
 

Demo Stellar Blade jest już dostępne za darmo na PS5

Demo Stellar Blade jest już dostępne za darmo na PS5

Gatunek Soulsowy stał się ostatnio popularny dzięki sukcesowi Elden Ring. Z dużą bazą fanów, wiele nowych studiów odważyło się wejść na rynek gier offline z tym gatunkiem. Wśród nich niektóre wyróżniają się znacznie bardziej niż inne, takie jak Vindictus: Defying Fate, które wywołało poruszenie w Internecie ze względu na swoje odważne decyzje. Podobny start miał również Stellar Blade.

Stellar Blade to gra stworzona przez Shift Up, tę samą firmę, która stoi za popularną trzecioosobową strzelanką fabularną Goddess of Victory: Nikke. Tak więc, kiedy w 2022 roku po raz pierwszy ogłoszono zwiastun Stellar Blade z żeńską protagonistką, wielu fanów i internautów z niecierpliwością oczekiwało premiery gry. Na pierwszy rzut oka można by pomyśleć, że gra będzie miała rozgrywkę podobną do Bayonetty, ale co zaskakujące, Stellar Blade wybiera wolniejsze tempo, bardziej zbliżone do Dark Souls i Sekiro Shadows Die Twice, gdzie musisz ostrożnie unikać i kontrować wrogów, zamiast używać szybkich i efektownych ataków combo, jak w Bayonettcie.

 

 

Grę można pobrać za darmo na PS5 już teraz

Obecnie Stellar Blade oferuje darmową wersję demonstracyjną do wypróbowania na PS5. Jeśli jesteś zainteresowany, możesz wskoczyć do gry i spróbować swoich sił. Jak wspomniał Hyung Tae Kim, dyrektor Stellar Blade, wersja demonstracyjna przeniesie cię na sam początek gry. Wcielisz się w Eve, siódmą członkinię zespołu Airborne wysłanego na Ziemię z misją odzyskania jej od Naytiby. Demo zakończy się, gdy dotrzesz do pierwszego bossa w grze, który służy jako misja wprowadzająca, aby zapoznać się z mechaniką gry i rozgrywką. Po ukończeniu wersji demonstracyjnej będzie można przenieść zapisane dane do pełnej wersji gry po jej wydaniu.

Premiera Stellar Blade zaplanowana jest na 26 kwietnia. Jeśli jesteś zainteresowany grą po wypróbowaniu wersji demonstracyjnej, skorzystaj z naszej porównywarki cen, aby zamówić Stellar Blade w przedsprzedaży.

  • Kategorie : Gry akcji , Przygodowe
  • Edytor : Sony Interactive Entertainment
  • Deweloper : SHIFT UP Corporation
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 26 kwietnia 2024
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare