Dying Light jest całkowicie darmowe w Epic Games Store

Dying Light jest całkowicie darmowe w Epic Games Store

Jedna z najbardziej przerażających gier o zombie, jakie kiedykolwiek powstały, jest już dostępna za darmo. Dying Light to pierwszoosobowy survival horror, który oferuje parkour w otwartym świecie, będąc otoczonym przez zombie. Jeśli brzmi to dla ciebie interesująco, możesz pobrać grę w wersji Enhanced Edition całkowicie za darmo w Epic Games Store od teraz do 13 kwietnia. Oto zwiastun Dying Light Enhanced Edition.

 

 

Łap i ruszaj w drogę

Dying Light Enhanced Edition zawiera wszystkie DLC wydane w pierwszym roku po premierze, przede wszystkim grę podstawową i jej ogromne rozszerzenie The Following, które zawiera nową historię, ogromną mapę i pojazd buggy, którym można jeździć i go dostosowywać. Następne jest DLC Bozak Horde, które zawiera nową fabułę, w której zostajesz schwytany przez złoczyńcę i zmuszony do ukończenia 20 śmiertelnych prób na jego stadionie. Otrzymasz również DLC Cuisine & Cargo, które zapewnia dwie dodatkowe strefy kwarantanny, a na koniec Ultimate Survivor Bundle, który zapewnia ekskluzywną broń i stroje.

Są też wszelkiego rodzaju nowe postacie, skórki, plany, wrogowie, malowania, zadania i tryb gry Prison Heist. Oprócz ogromnej ilości zawartości, Enhanced Edition zapewnia również ulepszenia grafiki, rozgrywki i jakości życia.

Dying Light nie jest jedyną darmową grą w Epic Games Store. Można również pobrać kopię Shapez, gry logicznej, w której projektuje się linie montażowe, aby budować stopniowo złożone kształty geometryczne.

Dying Light Enhanced Edition jest dostępne za darmo do 13 kwietnia w Epic Games Store. Aby uzyskać pełnię wrażeń, pobierz Dying Light Definitive DLC Collection z naszej porównywarki. Jeśli chcesz więcej wrażeń z tej postapokalipsy zombie, pamiętaj, aby pobrać również klucz Dying Light 2: Stay Human na PC.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare