Instant Gaming EU
 
 

Anulowane Hellraid będzie służyć jako DLC dla Dying Light

Anulowane Hellraid będzie służyć jako DLC dla Dying Light

Techland może być bardzo szczęśliwy z sukcesów Dying LightDead Island, ale nie można tego samego powiedzieć o wszystkich ich projektach. Pomimo dającego się udowodnić doświadczenia polskiego studia z survival horrorami, nie wszystkie jego prace udało się przekonać, a niektóre z nich zostały nawet porzucone przed wydaniem. Tak stało się w przypadku Hellraid, fikcyjnego slashera fantasy z perspektywy pierwszej osoby, który został anulowany w 2015 roku po dwóch latach rozwoju. Celem gry było wykorzystanie najlepszych aspektów Dead Island, aby stworzyć doświadczenie, które pozwoliłoby graczom walczyć z demonami piekieł. Miał zawierać rozgrywkę dla jednego gracza i tryb współpracy dla maksymalnie czterech graczy, ale gra została ostatecznie wstrzymana, ponieważ nie spełniła oczekiwań twórców. Na szczęście, cała ta praca nie zostanie zmarnowana, a Hellraid będzie inspiracją dla nadchodzącego DLC do Dying Light które pojawi się tego lata. Techland opublikował również zwiastun, aby to ogłosić.

 

 

Połączenie między strefą kwarantanny, w której odbywa się Dying Light, która obejmuje głównie miasto Harran i jego obrzeża, a nowym DLC Hellraid nie będzie niczym innym jak automatem zręcznościowym. Nie wiemy, czy zostaniesz przeniesiony do gry wideo, czy urządzenie będzie służyć jako portal, który pozwoli stworzeniom z piekła rodem zaatakować Twoją rzeczywistość, ale bez względu na okoliczności będziesz miał pełne ręce roboty w walce z istotami demonicznymi DLC. Oficjalne oświadczenie pozostawia to bardzo jasne.

„Nowy dodatek do gry Dying Light Hellraid będzie twoim biletem do piekła iz powrotem. Nie, to nie jest metafora. Będziesz dosłownie hakował demoniczne hordy piekła. Wszystko zaczęło się od ocalałych automatów zręcznościowych znalezionych w piwnicy Wieży podczas badania dziwnego braku prądu. Żaden z nich nie pamiętał nigdy wcześniej tego dziwnego urządzenia. Przenieśli go na górę, nieświadomi jego prawdziwej natury. ”

Hellraid DLC doda nową mapę do Dying Light i będzie pełen nowych wrogów do pokonania oraz broni do ich eksterminacji. Zdecydowanie wydaje się to być bardzo dobrym sposobem na recykling treści z anulowanej gry, a także będzie odświeżającą zmianą dla tych, którzy chcą doświadczyć czegoś innego w Dying Light. Możemy się martwić, czy to ma sens, czy nie, ale najważniejsze jest to, że jest fajnie.

 

 

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare