Dying Light 2 zdradza nam więcej szczegółów na temat swoich frakcji

Dying Light 2 zdradza nam więcej szczegółów na temat swoich frakcji

Dying Light 2 został po raz pierwszy zapowiedziany na konferencji Xbox na E3 2018, a następnie pierwotnie zaplanowany do wydania w 2020 roku, ale gdyby tak było, oczywiście nie mówilibyśmy Wam o tym dzisiaj. Rozwój sequela Dying Light był wyboistą jazdą. Premiera została przesunięta na wiosnę 2020 roku, a potem znów się opóźniła, częściowo z powodu oskarżeń wobec Chrisa Avellone'a latem zeszłego roku, które zakończyły współpracę Techlandu z projektantem gry. Dying Light 2 ma się teraz ukazać w tym roku, ale nie znamy dokładniejszego terminu premiery. Na szczęście pojawiło się kilka nowych informacji na temat gry.

Po wielu miesiącach nieobecności, Techland powrócił na scenę w marcu zeszłego roku i wznowił komunikację wokół Dying Light 2. Z grą zaplanowaną na ten rok, wszystko wydaje się być na swoim miejscu. Po pierwszym odcinku często zadawanych pytań opublikowanych na oficjalnym kanale Youtube pod koniec kwietnia, drugi odcinek został opublikowany niedawno i daje nam szczegóły na temat niektórych aspektów gry. Ujawnia on na przykład, że Dying Light 2 będzie się rozgrywać piętnaście lat po swoim poprzedniku, a protagonistą będzie tym razem Aiden. Filmik odpowiada na wiele pytań, nad którymi pewnie się zastanawiacie, jeśli czekacie na Dying Light 2, ale najważniejsze z nich dotyczy frakcji, jednej z kluczowych cech gry.

 


Gracze spotkają się z Ocalałymi i Strażnikami Pokoju. Ci pierwsi, jak sama nazwa wskazuje, są rozbitkami i ekspertami w przystosowywaniu się do środowiska, którzy starają się zbierać zasoby. Z drugiej strony, Strażnicy Pokoju to silnie uzbrojona, zmilitaryzowana grupa, która nie opowiada się po żadnej ze stron. Gracze będą musieli sprzymierzyć się z jedną z tych frakcji, a tym samym dokonać wyboru, który będzie miał swoje konsekwencje, począwszy od zachowania samych frakcji.

Ponieważ rok 2021 jest już w toku, nie powinniśmy długo czekać na ostateczną datę premiery Dying Light 2. W międzyczasie będziemy Was informować o wszelkich innych nowościach dotyczących gry.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare