Dragonflight to nowe rozszerzenie do World of Warcraft

Dragonflight to nowe rozszerzenie do World of Warcraft

Po poruszeniu gniazda szerszeni ankietą na temat NFT, Blizzard w końcu przedstawia dobre wieści. Nadchodzące rozszerzenie do World of Warcraft zostało wreszcie ogłoszone! Shadowlands pozostawiło wielu graczy raczej ze zniesmaczeniem, a liczba graczy w popularnym MMORPG nie jest już tak ogromna. Jednak Dragonflight rozwiąże wszystkie problemy i przywróci World of Warcraft na szczyt, a przynajmniej taką nadzieję mają fani.

Dragonflight przyniesie powrót smoków, które ponownie zgromadzą się, by bronić swojego rodowego domu przed nowym zagrożeniem. Rozszerzenie przyniesie nowe terytorium do eksploracji w Azeroth, Smocze Wyspy, starożytną krainę pełną tajemnic i przepełnioną magią żywiołów. Smoki będą szukać pomocy Hordy i Sojuszu, a w tej nieodkrytej krainie czeka na nich wiele trudnych przygód.

 

 

Rozszerzenie doda do World of Warcraft pierwszą w historii grywalną kombinację rasy i klasy. Dracthyr Evokers to smokopodobne humanoidy, które mogą dołączyć do Hordy lub Przymierza. Mają własne doświadczenie początkowe, podobne do Rycerzy Śmierci, i mogą wybrać jedną z dwóch specjalizacji: Devastation dla ataków pazurami średniego zasięgu i ognistego oddechu oraz Preservation dla magii leczącej.

Dragonfight będzie znacznie większym rozszerzeniem, z rozległą mapą. Gracze będą mieli dostęp do sztuki smoczej jazdy i konfigurowalnych smoczych wierzchowców, aby wzbić się w przestworza i eksplorować nowe terytoria.

Od strony rozgrywki, Dragonflight wprowadzi do gry wiele nowości i sprawi, że będzie to zupełnie inne doświadczenie niż to, które gracze przeszli w Shadowlands.

System talentów zostanie odnowiony, a każda klasa będzie miała dostęp do dwóch różnych drzewek. Jedno koncentruje się na użyteczności klasy, a drugie na specjalizacji i roli. Nowy system daje ci punkty do wydania za każdym razem, gdy awansujesz i otwiera nowy zakres kombinacji, które wcześniej nie były możliwe.

Odświeżony zostanie również system rzemiosła. Składniki będą miały różne właściwości, powrócą specjalizacje i nie tylko.

 

 

Oczywiście rozszerzenie Dragonflight przyniesie nowe rajdy, lochy, rodzaje wrogów i niesamowite nagrody. Limit poziomu zostanie również zwiększony do 70. Zawiera wszystko, czego można oczekiwać od zupełnie nowego rozszerzenia do World of Warcraft i mamy nadzieję, że to wystarczy, aby przywrócić grze należne jej miejsce.

Data premiery dodatku nie została jeszcze potwierdzona, ale z pewnością dowiemy się o nim znacznie więcej w nadchodzących miesiącach. Tymczasem wciąż można spróbować szczęścia w walce z Jailerem i przygotować się na nadchodzące rozszerzenie. Twój klucz World of Warcraft: Shadowlands na PC jest dostępny w najlepszej cenie na naszej porównywarce.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

  • Oficjalna strona : World of Warcraft
  • Kategorie : Mmorpg
  • Edytor : Blizzard Entertainment
  • Deweloper : Blizzard Entertainment
  • Tryby : Multiplayer
  • Data wydania : 23 listopada 2004
Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare