Stellar Blade został wydany z dodatkowymi funkcjami

Stellar Blade został wydany z dodatkowymi funkcjami

Stellar Blade od momentu swojej zapowiedzi otoczone było pewnymi kontrowersjami. Ta przygodowa gra akcji stworzona przez koreańskie studio Shift Up stawia nas w roli Eve, dzielnej wojowniczki walczącej o przyszłość ludzkości w wojnie z potwornymi stworzeniami zwanymi Naytibas. Akcja, ekscytująca mechanika walki i kobieca protagonistka odziana w obcisły strój bojowy stanowią rdzeń gry, która stała się celem cenzury w związku z pewnym rysunkiem w grze na ścianie z napisem "Hard R", który musiał zostać usunięty, aby gra mogła przejść przez niektóre filtry. Pomimo dramatu wygenerowanego w mediach społecznościowych przez okoliczności, proces rozwoju był kontynuowany, a gra jest wreszcie dostępna dzisiaj.

Dzień premiery

Stellar Blade zostało dziś wydane na konsole PlayStation 5. Fani gry otrzymują jednak więcej niż się spodziewali, ponieważ gra zawiera sporą łatkę pierwszego dnia, która wprowadza kilka modyfikacji i nieoczekiwanych funkcji. Najważniejszą z nich jest dodanie trybu Nowej Gry Plus, który miał zostać dodany w późniejszym terminie. Gracze mogą teraz odkryć wszystko, co gra ma do zaoferowania, a następnie wrócić po więcej. Tryb ten zapewni graczom dostęp do łącznie 34 nowych strojów, nowych umiejętności, ulepszeń ekwipunku i nie tylko, oferując mnóstwo dodatkowego czasu gry podczas ich odblokowywania. Wszystkie szczegóły na temat tych dodatków można znaleźć na oficjalnym blogu PlayStation poświęconym trybowi Nowa Gra Plus w Stellar Blade.

 

 

Aktualizacja Day One dla Stellar Blade zawiera również szereg modyfikacji technicznych, które sprawiają, że atak, blokowanie i parowanie są bardziej responsywne i przyczyniają się do zapewnienia lepszych wrażeń z walki. Jeśli wypróbowaliście wcześniej wersję demonstracyjną gry, z pewnością zauważycie pewne ulepszenia w tej i innych kwestiach.

Jeśli z niecierpliwością czekasz, aby pomóc Eve w jej misji i ocalić ludzkość, wszystko co musisz zrobić, to skorzystać z naszej porównywarki, aby sprawdzić najlepsze oferty na klucze Stellar Blade PS5 i wskoczyć do tej wyjątkowej przygody już dziś.

342.00zł
Stellar Blade
Stellar Blade
  • Kategorie : Gry akcji , Przygodowe
  • Edytor : Sony Interactive Entertainment
  • Deweloper : SHIFT UP Corporation
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 26 kwietnia 2024
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare