Instant Gaming EU
 
 

Dead by Daylight przygotowuje się do startu na konsolach następnej generacji

Dead by Daylight przygotowuje się do startu na konsolach następnej generacji

Deweloper Behaviour Interactive jest dość dumny z pracy, jaką wykonali z Dead by Daylight i nie przegapi okazji, jaką daje im zbliżająca się premiera PlayStation 5 i Xbox Series X do dalszego doskonalenia swojej gry. Studio ogłosiło, że pracuje już nad wersją Dead By Daylight na konsole nowej generacji, ale także, że jest pochłonięte rozwojem czegoś, co nazywają The Realm Beyond - projektu, którego punktem kulminacyjnym będzie ogromny remont większości aspektów graficznych w grze. W niedawno opublikowanym wideo, które porównuje starą grafikę do nowej, można zobaczyć, jakie ulepszenia gra otrzyma w nadchodzących miesiącach.

 

 

Oczywiście, The Realm Beyond jest nadal w fazie prac i zostanie wydany w formie aktualizacji, która będzie dostępna za darmo dla każdego, kto posiada Dead by Daylight. Aktualizacje te będą dostępne na wszystkich platformach, w tym PC, PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Pierwsza z nich ukaże się 8 września, a pozostałe będą dostępne na przestrzeni roku. Choć widać, że różnica jest dość widoczna w wideo, to oczywiste jest, że Dead by Daylight będzie wyglądać znacznie lepiej na PlayStation 5 i Xbox Series X, gdy zostaną wprowadzone na rynek.

 

 

Nic nie zostało powiedziane na temat tego, jakie treści nowa wersja Dead by Daylight będzie zawierać na konsolach nowej generacji, i jest całkiem prawdopodobne, że będzie to tylko port, ale Behaviour Interactive ma jeszcze trochę czasu, zanim nowe konsole będą dostępne, aby zaskoczyć nas dodatkowymi funkcjami, które uczynią ich asymetryczną grę survival horror jeszcze lepszą. Ucieczka od zabójcy przez ciemne scenariusze i uciążliwe środowiska Dead by Daylight z pewnością będzie bardziej ekscytujące z lepszą grafiką, ale niektóre nowości w rozgrywce byłyby również bardzo mile widziane.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare