Instant Gaming EU
 
 

Nowy zwiastun ujawnia datę premiery Amnesia: Rebirth

Nowy zwiastun ujawnia datę premiery Amnesia: Rebirth

Frictional Games zaczęło kusić swoją kolejną grą w grudniu zeszłego roku, po czym w marcu odsłoniło pierwszy trailer do Amnesia: Rebirth. Gra nie jest tak naprawdę kontynuacją gry Amnesia: The Dark Descent, ponieważ będzie opowiadać zupełnie inną historię, ale używa tej samej formuły. Jest to gra typu survival horror, w której wcielamy się w postać z problemami pamięciowymi.

Pierwszy trailer do Amnesia: Rebirth ogłosił premierę na PS4 i PC na tę jesień. Jeśli jesteś fanem serii i śledzisz Frictional Games na Twitterze, być może zauważyłeś kilka dziwnych tweetów w ciągu ostatnich kilku dni, co spowodowało, że było to coś w rodzaju odliczania do ujawnienia daty premiery nowej gry. Amnesia: Rebirth pojawi się 20 października na PS4 i PC przez Steam, Epic Games Store, i GoG. Jak to zwykle bywa, nowy trailer został wykorzystany do zapowiedzi wiadomości.

 


Amnesia: The Dark Descent postawił nas w sytuacji Daniela, człowieka, który obudził się bez żadnych wspomnień w obcym domu. W Amnesia: Rebirth, tym razem zagramy w Tasi Trianon, a gra zabierze nas na algierską pustynię, gdzie Tasi przeżyła katastrofę lotniczą, która miała miejsce kilka dni wcześniej. Brakuje jej wspomnień, podobnie jak innych pasażerów samolotu, a straszna istota zdaje się ją ścigać i karmić się jej strachem. Frictional Games opowiedziała o grze i wyjaśniła, dlaczego czekała 10 lat na wypuszczenie nowej amnezji.

"Naszym pierwszym planem było wypuszczenie gry w 2017 lub 2018 roku. Oczywiście, że tak się nie stało. Zamiast tego gra rosła w rozmiarze i ambicji. Zmieniła się z gry o małym zasięgu w największą i najambitniejszą grę, jaką do tej pory wyprodukowaliśmy."

To wszystko brzmi całkiem obiecująco i jeśli lubisz horrory, Amnesia: Rebirth może być grą dla Ciebie. Jak zwykle, nie wahaj się odwiedzić naszej porównywarki, aby otrzymać grę w najlepszej cenie.

  • Oficjalna strona : Amnesia Rebirth
  • Kategorie : Przygodowe
  • Edytor : frictional games
  • Deweloper : frictional games
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 20 października 2020
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare