Instant Gaming EU
 
 

Pierwszy zwiastun rozgrywki Amnesia: Rebirth jest już dostępny

Pierwszy zwiastun rozgrywki Amnesia: Rebirth jest już dostępny

Amnesia jest kultową serią w gatunku survival horror i wielu graczy doświadczyło w przeszłości dreszczyku emocji związanych z graniem w takie gry jak Amnesia: The Dark Descent. Frictional Games  ogłosiło niedawno premierę nowej części, Amnesia: Rebirth, która zaoferuje nam zupełnie nową przygodę przetrwania, która wystawi na próbę naszą determinację i nasze nerwy. W nowej grze zagramy jako Tasi Trianon, kobieta, która cudem przeżyła wypadek lotniczy i znalazła się sama i bez żadnych wspomnień na środku algierskiej pustyni. Prawda jest taka, że może mieć jakieś niechciane towarzystwo i będzie musiała szukać sposobu na ucieczkę od tajemniczych okropności czających się w cieniu podczas zwiedzania okolicy.

Teraz możesz obejrzeć pierwszy materiał z rozgrywki Amnesia: Rebirth, dzięki uprzejmości IGN, który pokazuje Trianon wędrującą po pozornie niekończących się korytarzach jakiegoś opuszczonego budynku.

 

 

Podobnie jak w poprzednich grach z tej serii, Amnesia: Rebirth rzuci Ci wyzwanie za pomocą łamigłówek, które musisz rozwiązać, aby przejść przez grę i utrzymać się przy życiu. Ciemne i uciążliwe otoczenie obecne w grze przyczynia się do stworzenia wrażenia zanurzenia, które zachwyci fanów tego typu gier i jeśli zdecydujesz się na grę, powinieneś być gotowy na śmierć więcej niż kilka razy. Fredrik Olsson, kreatywny lider i producent wykonawczy Amnesia: Rebirth mówił o grze w poprzednim wywiadzie w tym roku:

"Naszym głównym celem nie jest tylko straszenie ludzi żywym światłem dnia poprzez rzucanie w nich jump-scare'ami, potworami czy krwawymi obrazami tak długo, jak to możliwe. Naszym celem jest raczej wzbudzenie naprawdę silnych emocji i skłonienie graczy do zastanowienia się nad sobą i swoim światopoglądem poza tą grą".

Jeśli jesteś długoletnim fanem serii Amnesia, lub chcesz odkryć co Amnesia: Rebirth ma do zaoferowania, będzie dostępna na PC przez Steam, GOG, i Epic Games Store 20 października. Jak zwykle, najlepszą cenę można znaleźć za pośrednictwem naszej porównywarki.

  • Oficjalna strona : Amnesia Rebirth
  • Kategorie : Przygodowe
  • Edytor : frictional games
  • Deweloper : frictional games
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 20 października 2020
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare