Amnesia: Rebirth otrzyma tryb przygodowy

Amnesia: Rebirth otrzyma tryb przygodowy
31 mar 2021, 16:00

Kiedy ktoś myśli o serii Amnesia, od razu kojarzy ją z psychologicznym terrorem, mrokiem i strasznymi rzeczami. Obudzić się w nieznanym miejscu, nie pamiętając nic o sobie ani o swojej przeszłości, to już szokujące doświadczenie, ale jeśli polują na Ciebie przerażające stwory w środowisku, którego tak naprawdę nie znasz, dreszczyk emocji wzrasta do punktu, w którym chcesz po prostu uciec. Amnesia: Rebirth, ostatnia odsłona serii, wykonuje bardzo dobrą robotę, utrzymując to doświadczenie w świeżości dzięki nowym postaciom i otoczeniu. Gra stawia Cię w roli Tasi Trianon, kobiety, która budzi się na środku algierskiej pustyni z mnóstwem pytań na temat swojej przeszłości, i podąża za wzorem poprzednich części serii. Oferuje ekscytujące doświadczenie, które będzie trzymać Cę w napięciu od początku do końca.

 

 

Jednak deweloper Frictional Games wydaje się być zainteresowany próbowaniem nowych rzeczy, a dzięki nowej aktualizacji będziesz miał również możliwość poznania świata Amnesia: Rebirth w zupełnie inny sposób. Tryb przygodowy pozwala zamienić grę w doświadczenie eksploracji poprzez usunięcie potworów i dodanie kilku zagadek. Kierownik kreatywny Amnesia: Rebirth, Fredrik Olsson wyjaśnił to tak:

 

"Wierzymy, że każdy, kto kocha dobrą, opartą na historii grę przygodową, będzie podekscytowany tym nowym trybem rozgrywki. Nie każdy lubi horrory i nie chcemy, aby to blokowało ludzi przed poznaniem historii Tasi. Zrobiliśmy coś bardzo podobnego, kiedy udostępniliśmy tryb bezpieczny w grze SOMA. Został on niezwykle dobrze przyjęty i otworzył grę dla znacznie szerszej publiczności, co mamy nadzieję, że stanie się również z Rebirth."

 

Jeśli kupiłeś Amnesia: Rebirth szukając głębokiego doświadczenia horroru, Tryb Przygodowy może nie być dla Ciebie. Jeśli jednak chcesz doświadczyć gry z zupełnie nowej perspektywy, będzie to dla Ciebie idealny wybór, ponieważ pozwoli Ci poznać nieco więcej historii Tasi bez obaw, że zaraz zostaniesz pożarty przez nieznaną istotę.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Grab your machete, Dead Island 2 zombies are underway! - 58
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare