Historia w Amnesia: Rebirth przenosi strach na nowy poziom

Historia w Amnesia: Rebirth przenosi strach na nowy poziom
13 paź 2020, 14:38

Kilka lat po premierze pierwszej gry z serii Amnesia, Frictional Games nadal pokazuje, że opanowali do perfekcji zawiłości gatunku survival horror z Amnesia: Rebirth. Ta nowa odsłona będzie dostępna już wkrótce i będzie oferować graczom dość wciągające doświadczenie. Każdy aspekt gry został stworzony z niezwykłą szczegółowością, a twórcy włożyli wiele wysiłku w dodanie wielu systemów, które przyczyniają się do stworzenia wciągającej atmosfery gotyckiego horroru. W Amnesia: Rebirth, Tasi Trianon rozpocznie swoją przygodę nieświadoma wielu rzeczy z powodu braku wspomnień, ale narracja w grze posłuży jako główna siła, która zarówno zmusi ją do reakcji na otoczenie, aby utrzymać się przy życiu, jak i doprowadzi ją powoli do szaleństwa, gdy uświadomi sobie prawdę o swojej dość nietypowej sytuacji. W pewnym momencie może nawet mieć wątpliwości, czy to, co przeżywa, jest prawdziwe, czy też nie.

Film wydany niedawno przez Frictional Games zagłębia się nieco bardziej w historię Amnesia: Rebirth i pozwoliło nam przyjrzeć się także różnym środowiskom w grze.

 

 

W Amnesia: Rebirth, strach będzie integralną częścią rozgrywki, a gra charakteryzuje się dość złożonym systemem, w którym Tasi dotknięta jest tajemniczą chorobą, której objawy są w jakiś sposób powiązane z jej poziomem strachu. Im bardziej jest przestraszona, tym gorsze są jej objawy. To nie jest tak, że można uniknąć strachu w Amnesia: Rebirth, ale gra zmusza Cię do zachowania ostrożności przy podejmowaniu decyzji, przesuwając jednocześnie poziom stresu przez granice w niektórych punktach, aby dostarczyć całkiem realistycznego doświadczenia survival horroru.

Amnesia: Rebirth posiada wszystkie elementy potrzebne do tego, aby stać się kolejnym arcydziełem, które zasłuży na miejsce w bibliotekach fanów horrorów. Będzie ono dostępne 20 października na PlayStation 4 i PC.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you be a Raider or a Survivor in Dragon Ball The Breakers? - 53
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare