Historia w Amnesia: Rebirth przenosi strach na nowy poziom

Historia w Amnesia: Rebirth przenosi strach na nowy poziom

Kilka lat po premierze pierwszej gry z serii Amnesia, Frictional Games nadal pokazuje, że opanowali do perfekcji zawiłości gatunku survival horror z Amnesia: Rebirth. Ta nowa odsłona będzie dostępna już wkrótce i będzie oferować graczom dość wciągające doświadczenie. Każdy aspekt gry został stworzony z niezwykłą szczegółowością, a twórcy włożyli wiele wysiłku w dodanie wielu systemów, które przyczyniają się do stworzenia wciągającej atmosfery gotyckiego horroru. W Amnesia: Rebirth, Tasi Trianon rozpocznie swoją przygodę nieświadoma wielu rzeczy z powodu braku wspomnień, ale narracja w grze posłuży jako główna siła, która zarówno zmusi ją do reakcji na otoczenie, aby utrzymać się przy życiu, jak i doprowadzi ją powoli do szaleństwa, gdy uświadomi sobie prawdę o swojej dość nietypowej sytuacji. W pewnym momencie może nawet mieć wątpliwości, czy to, co przeżywa, jest prawdziwe, czy też nie.

Film wydany niedawno przez Frictional Games zagłębia się nieco bardziej w historię Amnesia: Rebirth i pozwoliło nam przyjrzeć się także różnym środowiskom w grze.

 

 

W Amnesia: Rebirth, strach będzie integralną częścią rozgrywki, a gra charakteryzuje się dość złożonym systemem, w którym Tasi dotknięta jest tajemniczą chorobą, której objawy są w jakiś sposób powiązane z jej poziomem strachu. Im bardziej jest przestraszona, tym gorsze są jej objawy. To nie jest tak, że można uniknąć strachu w Amnesia: Rebirth, ale gra zmusza Cię do zachowania ostrożności przy podejmowaniu decyzji, przesuwając jednocześnie poziom stresu przez granice w niektórych punktach, aby dostarczyć całkiem realistycznego doświadczenia survival horroru.

Amnesia: Rebirth posiada wszystkie elementy potrzebne do tego, aby stać się kolejnym arcydziełem, które zasłuży na miejsce w bibliotekach fanów horrorów. Będzie ono dostępne 20 października na PlayStation 4 i PC.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare