Kinguin sept campaign COM + BG
 
 
 
 

Civilization VI kończy sezon ostatnią aktualizacją

Civilization VI kończy sezon ostatnią aktualizacją
13 kwi 2021, 15:00

Seria Sid Meier's Civilization na przestrzeni lat bardzo się zmieniła, ale zdołała utrzymać całkiem szerokie grono fanów. Jest to prawdopodobnie seria gier wideo, która w większym stopniu przyczyniła się do popularności gatunku strategii turowych. Wybór narodu i rozwijanie go przez wieki, budowanie miast i zdobywanie terytorium to tylko podstawowe elementy gry, która okazuje się być dość skomplikowana w wielu aspektach rozgrywki, ale jednocześnie całkiem satysfakcjonująca. Jako najnowsza odsłona serii, Civilization VIzawiera mnóstwo nowych, ekscytujących funkcji i oferuje mnóstwo opcji, jeśli chodzi o rozwój cywilizacji i wygrywanie gry, ale jest też sporo DLC, które dodają nowe cywilizacje i dodatkowe funkcje do gry.

Ale to nie wszystkie płatne DLC dla Civilization VI. Deweloper Firaxis Games wydał również sporo darmowych aktualizacji, które wniosły do gry dodatkową zawartość. Wraz ze zbliżającym się końcem obecnego sezonu, 22 kwietnia Civilization VI otrzyma ostatnią aktualizację. Będzie ona zawierać trzy nowe jednostki, które wszystkie cywilizacje będą mogły wykorzystać w swoich armiach: Piechotę liniową wyposażoną w karabiny, Man-At-Arms władających dwuręcznymi młotami bojowymi oraz Trebusze zdolne do miotania ogromnych głazów. Aktualizacja wprowadzi również zmiany w balansie wielu cywilizacji i dostosuje moc większości jednostek w grze, aby walka taktyczna była zawsze wyzwaniem.

 

 

Będzie to ostatnia aktualizacja dołączona do New Frontier Pass dla Civilization VI, ale Firaxis nie zapowiedziało jeszcze nowej odsłony serii. Jest więc całkiem prawdopodobne, że szykują się do ujawnienia nowej mapy rozwoju dla nadchodzącego sezonu gry. Powinniśmy o tym usłyszeć w ciągu najbliższych tygodni. Tymczasem na naszej porównywarce znajdziesz Civilization VI i jego rozszerzenia w najlepszej cenie.

 

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare