Civilization VI jest bezpłatny przez cały tydzień

Civilization VI jest bezpłatny przez cały tydzień

Bez wątpienia seria Sid Meier's Civilization jest jedną z głównych odmian strategii turowej i głównym przedstawicielem gatunku 4X. Miliony graczy wybierają cywilizację i prowadzą ją do zwycięstwa przez prawie 30 lat i chociaż niektóre mechanizmy rozgrywki zmieniły się z czasem, rdzeń gier Civilization jest nadal taki sam. Wybierasz cywilizację, rozwijasz ją przez wieki i próbujesz spełnić różne warunki zwycięstwa, aby wygrać grę, eksplorując mapę, poszerzając terytorium, rozwijając technologie i nawiązując relacje z sąsiadami.

 

 

Każda nowa gra z tej serii zawiera nowości i kilka nowych mechanik, ale jedną z najbardziej innowacyjnych była Civilization VI, ponieważ przywiązuje ona większą wagę do terenu otaczającego Twoje miasto, rozkładając płytki, które je tworzą.Zamiast ustawiać w kolejce budynki i żołnierzy w swoim mieście, musisz zastanowić się, jakie bonusy daje Ci teren i spróbować skorzystać z tych bonusów. Ponadto ten nowy system ma ograniczenia, a niektórych budynków nie można zbudować, jeśli nie zostaną spełnione określone warunki. Wszystko to dodaje nowy wymiar strategiczny do Civilization VI.

Jeśli jesteś wieloletnim fanem serii Civilization i jeszcze nie wypróbowałeś gry Civilization VI, teraz możesz ją zdobyć za darmo w Epic Games Store. Możesz odwiedzić sklep i odebrać grę za darmo w ciągu następnego tygodnia. Gdy to zrobisz, zostanie ono na zawsze połączone z Twoim kontem i możesz je pobrać i grać w dowolnym momencie. Jeśli podoba Ci się gra i chcesz później rozszerzyć jej zawartość, dostępne są dwa rozszerzenia: Civilization VI: Gathering StormCivilization VI: Rise and Fall, a jeszcze więcej treści pojawi się w nadchodzących miesiącach. Możesz odwiedzić naszą porównywarkę, aby znaleźć najlepsze ceny na ich zakup w dowolnym momencie.

 

 

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare