You are here
We also support
 
 
 
 

Civilization VI jest bezpłatny przez cały tydzień

Civilization VI jest bezpłatny przez cały tydzień
22 maj 2020, 13:42

Bez wątpienia seria Sid Meier's Civilization jest jedną z głównych odmian strategii turowej i głównym przedstawicielem gatunku 4X. Miliony graczy wybierają cywilizację i prowadzą ją do zwycięstwa przez prawie 30 lat i chociaż niektóre mechanizmy rozgrywki zmieniły się z czasem, rdzeń gier Civilization jest nadal taki sam. Wybierasz cywilizację, rozwijasz ją przez wieki i próbujesz spełnić różne warunki zwycięstwa, aby wygrać grę, eksplorując mapę, poszerzając terytorium, rozwijając technologie i nawiązując relacje z sąsiadami.

 

 

Każda nowa gra z tej serii zawiera nowości i kilka nowych mechanik, ale jedną z najbardziej innowacyjnych była Civilization VI, ponieważ przywiązuje ona większą wagę do terenu otaczającego Twoje miasto, rozkładając płytki, które je tworzą.Zamiast ustawiać w kolejce budynki i żołnierzy w swoim mieście, musisz zastanowić się, jakie bonusy daje Ci teren i spróbować skorzystać z tych bonusów. Ponadto ten nowy system ma ograniczenia, a niektórych budynków nie można zbudować, jeśli nie zostaną spełnione określone warunki. Wszystko to dodaje nowy wymiar strategiczny do Civilization VI.

Jeśli jesteś wieloletnim fanem serii Civilization i jeszcze nie wypróbowałeś gry Civilization VI, teraz możesz ją zdobyć za darmo w Epic Games Store. Możesz odwiedzić sklep i odebrać grę za darmo w ciągu następnego tygodnia. Gdy to zrobisz, zostanie ono na zawsze połączone z Twoim kontem i możesz je pobrać i grać w dowolnym momencie. Jeśli podoba Ci się gra i chcesz później rozszerzyć jej zawartość, dostępne są dwa rozszerzenia: Civilization VI: Gathering StormCivilization VI: Rise and Fall, a jeszcze więcej treści pojawi się w nadchodzących miesiącach. Możesz odwiedzić naszą porównywarkę, aby znaleźć najlepsze ceny na ich zakup w dowolnym momencie.

 

 

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

Event Steelrising
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare