Kinguin october campaign COM + BG
 
 

Kup Sid Meier's Civilization V

Utwórz powiadomienie cenowe dla Sid Meier's Civilization V

Najlepsi sprzedawcy

Flagowa, turowa gra strategiczna powraca. Stań się władcą świata poprzez założenie i prowadzenie cywilizacji, od zarania dziejów człowieka do ery kosmicznej: Prowadź wojnę płacową, prowadź dyplomację, odkrywaj nowe technologie, idź ramię w ramię z jednymi z największych przywódców w historii i buduj najpotężniejsze imperium, jakie kiedykolwiek znane było na świecie.Wskakuj i graj we własnym tempie, korzystając z intuicyjnego interfejsu, który ułatwia nowym graczom wejście do gry. Weterani Civilization docenią głębię, szczegółowość i kontrolę, które są najważniejszymi elementami tej serii. WSPANIAŁY ŚWIAT: Ultra realistyczna grafika pokazuje bujne krajobrazy, które możesz odkrywać, wywalczyć i uznać za swoje własne. Wpływy art deco obfitują w menu i ikony w najlepiej zaprojektowanym Civilization, jaki kiedykolwiek powstało. SPOŁECZNOŚĆ I MULTIPLAYER: Rywalizuj z graczami Civilization na całym świecie lub lokalnie w meczach LAN, modyfikuj* grę na niespotykane dotąd sposoby i instaluj mody bezpośrednio z centrum społecznościowego w grze, nie wychodząc z niej nigdy. Civilization V stawia społeczność na pierwszym miejscu. Szeroka kompatybilność systemowa: Civilization V działa na wielu różnych systemach, od wysokiej klasy komputerów stacjonarnych DX11 po wiele laptopów.  Korzystaj z nieograniczonej liczby instalacji na wielu komputerach za pomocą konta Steam i zabierz ze sobą swoje doświadczenie z Civilization V, gdziekolwiek jesteś. WSZYSTKIE NOWE FUNKCJE: Nowa siatka gier opartych na technologii hex otwiera nowe, ekscytujące możliwości walki i budowania strategii. City States stają się nowym zasobem w Twoim dyplomatycznym polu bitwy. Ulepszony system dyplomacji pozwala na prowadzenie negocjacji z w pełni interaktywnymi liderami. Niestandardowe partytury muzyczne i nagrania orkiestrowe dają Civilization V poziom jakości i estetyki, jakiego oczekujesz od tej serii. ODPOWIEDZIALNOŚĆ SPOŁECZNA: 2K Games przekazuje w sumie 250.000$ na cztery organizacje charytatywne oparte na edukacji, a wybory użytkowników zadecydują o tym, jak pieniądze zostaną rozdysponowane: po prostu wybierz swojego kandydata spośród wstępnie wybranych organizacji charytatywnych podczas procesu instalacji.

Czytaj więcej

Najlepsze ceny dla Sid Meier's Civilization V

Komentarze na Sid Meier's Civilization V

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

fortuna730
fortuna730
23 lis 2021, 07:00nadlcompare.it
In general, without further ado - if you are a fan of turn-based strategies, take this game and do not even hesitate. ... You can conclude alliances with other countries, or you can declare war on them. Civilization is also interesting in that it is not necessary to capture everything to win. You can achieve victory in a "cultured" way. For this, it is necessary to develop culture as much as possible, build libraries, theaters and museums. And the victory will not keep itself waiting long)
Ogólnie rzecz biorąc, bez dalszych ceregieli - jeśli jesteś fanem strategii turowych, bierz tę grę i nawet się nie wahaj. ... Możesz zawierać sojusze z innymi krajami lub wypowiedzieć im wojnę. Cywilizacja jest również interesująca pod tym względem, że nie jest konieczne zdobycie wszystkiego, aby wygrać. Zwycięstwo można osiągnąć w sposób "kulturalny". W tym celu należy w jak największym stopniu rozwijać kulturę, budować biblioteki, teatry i muzea. A zwycięstwo nie będzie kazało na siebie długo czekać)
nice
nice
18 sie 2012, 13:05nadlcompare.fr
attention : niveau7 is russian
ostrzeżenie: poziom7 jest rosyjski
Reward Event Restore your honor in Like a Dragon: Ishin! - 57
  • Użyj swojego klucza cyfrowego na Steamie by pobrać Sid Meier's Civilization V.
Dowiedz się więcej
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare