Firaxis ogłasza więcej treści do Civilization VI

Firaxis ogłasza więcej treści do Civilization VI

W Civilization VI nie brakuje opcji, jeśli chodzi o rozszerzenia. Zarówno Civilization VI: Gathering Storm i Civilization VI: Rise and Fall dodają wiele funkcji do gry i wprowadzają mechanikę rozgrywki, dzięki której gra symulacyjna z Firaxis Games jest jeszcze bardziej interesująca. Ale deweloperzy przedstawili mapę działań na nadchodzące miesiące i wydaje się, że istnieje wiele dodatków do ich planów na Civilization VI. Nowa przepustka sezonowa o nazwie Civilization VI - New Frontier Pass, to sposób na wprowadzenie sześciu różnych dodatków DLC, które zostaną wydane w ciągu następnych dziesięciu miesięcy.

 

 

Od 21 maja Firaxis Games będzie wypuszczać nowe DLC co dwa miesiące. Każda z nich będzie zawierać nowe cywilizacje z ich przywódcami oraz ekskluzywne jednostki i budynki, ale także nowe zasoby, dzielnice miasta i tryby rozgrywki. To mnóstwo treści, które urozmaicą rozgrywkę wieloma opcjami i pozwolą graczom skupić się na różnych strategiach. Niektóre funkcje zawarte w tych DLC będą wymagać od graczy posiadania Gathering Storm lub Rise and Fall do działania, ale większość zawartości będzie dostępna w podstawowej grze. Pierwszym DLC jest pakiet Maya & Gran Colombia, który dodaje dwie nowe cywilizacje i przywódców, nowe państwa-miasta, zasoby, cuda natury, a nawet zupełnie nowy tryb gry Apocalypse, tylko dla tych, którzy posiadają Gathering Storm.

 

civilization 6 roadmap

 

Ale jeśli nie chcesz płacić za nową zawartość w Civilization VI, Firaxis Games wciąż ma dla Ciebie kilka nowości i wyda w sumie sześć bezpłatnych aktualizacji pomiędzy pakietami DLC zawartymi w Civilization VI - New Frontier Pass. Wprowadzą one zmiany w balansie i darmowe treści, które nie zostały jeszcze określone. Czekając na udostępnienie nowej zawartości, możesz sprawdzić najlepszą cenę zakupu Civilization VI i jego rozszerzeń w naszej porównywarce.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare