You are here
We also support
 
 
 
 

Firaxis ogłasza więcej treści do Civilization VI

Firaxis ogłasza więcej treści do Civilization VI
12 maj 2020, 11:31

W Civilization VI nie brakuje opcji, jeśli chodzi o rozszerzenia. Zarówno Civilization VI: Gathering Storm i Civilization VI: Rise and Fall dodają wiele funkcji do gry i wprowadzają mechanikę rozgrywki, dzięki której gra symulacyjna z Firaxis Games jest jeszcze bardziej interesująca. Ale deweloperzy przedstawili mapę działań na nadchodzące miesiące i wydaje się, że istnieje wiele dodatków do ich planów na Civilization VI. Nowa przepustka sezonowa o nazwie Civilization VI - New Frontier Pass, to sposób na wprowadzenie sześciu różnych dodatków DLC, które zostaną wydane w ciągu następnych dziesięciu miesięcy.

 

 

Od 21 maja Firaxis Games będzie wypuszczać nowe DLC co dwa miesiące. Każda z nich będzie zawierać nowe cywilizacje z ich przywódcami oraz ekskluzywne jednostki i budynki, ale także nowe zasoby, dzielnice miasta i tryby rozgrywki. To mnóstwo treści, które urozmaicą rozgrywkę wieloma opcjami i pozwolą graczom skupić się na różnych strategiach. Niektóre funkcje zawarte w tych DLC będą wymagać od graczy posiadania Gathering Storm lub Rise and Fall do działania, ale większość zawartości będzie dostępna w podstawowej grze. Pierwszym DLC jest pakiet Maya & Gran Colombia, który dodaje dwie nowe cywilizacje i przywódców, nowe państwa-miasta, zasoby, cuda natury, a nawet zupełnie nowy tryb gry Apocalypse, tylko dla tych, którzy posiadają Gathering Storm.

 

 

Ale jeśli nie chcesz płacić za nową zawartość w Civilization VI, Firaxis Games wciąż ma dla Ciebie kilka nowości i wyda w sumie sześć bezpłatnych aktualizacji pomiędzy pakietami DLC zawartymi w Civilization VI - New Frontier Pass. Wprowadzą one zmiany w balansie i darmowe treści, które nie zostały jeszcze określone. Czekając na udostępnienie nowej zawartości, możesz sprawdzić najlepszą cenę zakupu Civilization VI i jego rozszerzeń w naszej porównywarce.

 

 

 

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

Event Steelrising
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare